תגובות נרפאים וניסים

מתוך כתבות בידיעות אחרונות:

'יש חולה סרטן אחד מירושלים שהרופאים אמרו שאין מה לעשות איתו ודוד ריפא אותו כליל – זה אמיתי, דיברתי עם הבן אדם, הוא אומר שדוד נתן לו את החיים בחזרה .'
'יש אשה מירושלים שחלתה בסרטן השד, שאני מכירה, לאחר טיפול אחד אצל דוד הבעיה נעלמה כליל.
'ראיתי טיפול אחד של דוד בחולה פרקינסון, באמצע הטיפול הידיים שלו הפסיקו לרעוד, על זה אתה יכול רק להגיד הללויה'.
(גילה-מעגלים-ירושלים)

המשיכו לקרוא

ספרים מעולים בשפה עשירה ויפה, מתאימים ומעודכנים לדורנו, הרפואות מועילות לטיפולים שונים הן ברמת הפגיעות החיצוניות ובעיות פנימיות, טיפול מסור ואוהב.

אערוך תודות,              לרב נפלאות,
מרפא גוף ולבבות,        ומורה נסתרות,
שונא שקר ומרחיקו,      ה',יתברך שמו, אוהבו,
מכל נגע ישמר,            ליבו תמיד תהילות אומר,
דבק ביוצרו,                ואוהב עולמו,
את החולי מסלק,          מברך ובודק,
ענוותו גדולה,              וחייו בצנעה,
גדולה חכמתו,             התורה חייו ואהבתו,
כה טובות מידותיו,        טוהר וניקיון בכפותיו,
פיו וליבו שווים,            רבים ספריו ומחכימים,
רב טובו ואורו,             ושכינה תמיד איתו,
 יתברך המברך            ויגדל המגדל,
ינעם למנעים              ויושכל המשכיל,
יתרפא המרפא            וישתבך הבורא!

המשיכו לקרוא

בע“ה – ד‘ ניסן, תשע"א
המלצות לרפואות מוחין
ניסיוני הראשון עם שמן מוחין לא הותיר מקום לשום ספק.. לפני מספר שנים הכרתי חבר שנתן לי את שמן המוחין להתנסות. בתחילת הדרך שימש אותי השמן בעיקר למריחה לצורך טיפוח אך לאחר זמן מה גיליתי שיש לי גוש בחזה והדבר נמשך לאורך תקופה לא מבוטלת, אומנם לא חשתי כאב אבל ההרגשה הציקה ואף הדאיגה. למרות הסתייגותי מרופאים כבר קבעתי תור ובמקביל התחלתי לטפל בעיסוי עם השמן כל יום תוך אמירת פסוקי רפואה מומלצים מספר מרפא עץ חיים. לאחר כמה ימים תודה לאל במהלך העיסוי חוויתי רפואה בדרך אמת, הגוש נעלם כהרף עין כאילו מעולם לא היה שם.
בהריוני הראשון חוויתי צירי לידה שהקרינו לרגליי וגרמו להתכווצויות קשות ביותר, העיסוי עם שמן מוחין גרם להקלה מיידית והוריד את הכאב לרמה שבה ניתן להתמודד איתו ללא שימוש במשככי כאבים. כמו כן אני זוכרת שהניחוח של השמן היה מרגיע ומרענן דבר חיוני ביותר לתשישות במהלך הלידה.
כאשר לילדי היה חום גבוה מרחתי את כל גופו בשמן מוחין עם דגש על איזור הראש הצוואר והחזה ולאחר כחצי שעה הכנסתי אותו לאמבטיה פושרת. ההבדל שחוויתי בין שימוש בשמן לבין שימוש בתרופות להורדת חום הוא שהתרופות אומנם מורידות את החום מהר אבל הוא גם עולה בחזרה במהירות. לעומת זאת השמן מוריד את החום בהדרגתיות והשפעתו ניכרת לאורך זמן. ולאחר יום אחד של טיפול החום נשבר ולא חזר. תודה לאל.
משחת מוחין עושה פלאים לישבני התינוקות הרכים, המשחה מרפאת פריחות ואדמומיות ומגינה על עורם העדין.
שימוש במוחין אדום נפלא להרגעה וריפוי של פריחות קלות שמופיעות אצל תינוקות משינויי מזג אוויר או אלרגיה מפרחים למיניהם.
לפני מספר חודשים חבר יקר זכה להתחתן ובמהלך חגיגות החתונה נכווה בידו מזיקוק, ביקשו מאיתנו את משחת המוחין ולאחר מריחה בערב , בבוקר כבר לא היה זכר לשלפוחית הגדולה שהייתה במקום הכווייה.. והמקום נרפא במהירות וללא צלקת.
שמן מוחין נפלא לכאבי גב ושרירים וגם לפרק מהגוף ימים קשים ( :
רפואות מוחין נפלאות למניעה וריפוי כל מיני חולאים ומכאובים ולחיזוק הגוף.
מומלץ בחום רב לכל ישראל החפצים באמת ואיכות חיים.
באהבה רבה, טל

המשיכו לקרוא

 ✡ מתוך אתר מטפלים: 'הרפואה והמחלה לפי המקרא':

שלום אור אהבה לכולם .
 ברצוני לספר לכל המעוניין לדעת מעט מהניסים אשר זכיתי לחוות מאז היכרותי עם האדם והנשמה – דוד ברוך .
ראשיית הכרותינו הייתה לפני 16 שנים עת הייתי נערה חופשייה ופוחזת כבת 17 . לא ידעתי דבר וחצי ממנו לגבי ניסים ורפואת הקבלה אך הייתה לי סבתא יקרה מאד אשר התקשתה ללכת והרפואה נואשה מלעזור לה(לאחר אין ספור טיפולים, תחבושות אלסטיות וניתוחי דליות) ויש לי אח- יקר לי מאד אשר נכון לאותם ימים סבל מפגיעה שכלית מורכבת(הפרעות קשב, גמגום כבד, פרוע וחסר רסן) אשר נבעה מטעות מחישובי משקל בעת שעבר ניתוח פשוט לפתיחת שק דמעות בינקותו .
הצלחתי לגרום לסבתי להגיע לירושלים עם אחי אז בן 14, כישלון חרוץ מבחינה לימודית אשר נזרק אין ספור ממסגרות לימוד כאלו ואחרות ועל משפחתנו העול בידיעה שממנו "כבר לא יצא שום דבר".
אני זוכרת שאחי נכנס לחדר הטיפולים של דודי בחיוך כזה שאומר " אוי אחותי , לאן הבאת אותי " .
לאחר כשעה הוא יצא מהחדר אוחז בראשו ורק ביקש- קפה שחור- בקשה תמוהה כשלעצמה. אך מייד הובן בחדר כי משהו קרה, משהו השתנה…
הבקשה נאמרה בנשימה אחת- ללא עצירות, חריקות, או גמגומים! לא אכביר במילים ואספר את כל מהלך השינוי העצום אשר הפך חיינו לטובה. רק אספר שאחי המתוק, המקסים, שאני כל כך כל כך אוהבת,סיים תיכון רגיל , הוציא רישיון, סיים בהצטיינות 3 שנות שירות +שנתיים קבע בחייל האוויר, עובד כבר 6  שנים רצופות במוסך בתפקיד אשר דורש אחריות ומקצועיות רבה, היום הוא רווק מקסים שכבר הספיק לנהל מערכות יחסים ארוכות ולנהל אורך חיים עצמאי לחלוטין!!! < באמת באמת באמת שלא האמנו שנזכה לכך.
וסבתא? אוי סבתא היקרה שלצערי כבר אינה בין החיים ולא יכולה לספר בעצמה על הניסים המופלאים , אני בטוחה כי היא הייתה רוצה שיידעו. הנשמה הטובה הזו בטוח הייתה רוצה שדודי יוכל לעזור לכמה שיותר אנשים…
כמו שציינתי קודם לכן, סבתא שלי הגיעה לירושלים סובלת מרגליים נפוחות וכמעט ללא יכולת ללכת. בקיצור? היא יצאה מהחדר צולעת כמעה , אך את הדרך בחזרה לאוטובוס בתוך התחנה המרכזית היא בחרה לעשות ברגל!!! בהליכה בטוחה.
קשה לי לספר את כל הניסים בקצרה כי אילו לא מצבים שהלב יכול לקצר בהם אך לאורך השנים זכיתי להכיר בעוד כמה: משחה מצוינת לטוסיק התינוק שלי (שהיום כבר בן 6 ) אשר סבל מאקזמה קשה בישבן ורק כאשר דודי שלח לי את המשחה שלו הבנתי שניסים יכולים לקרוא גם לי…
מוחין אדום אשר לדעתי כל אם צריכה כזה תכשיר בבית : הוא פשוט עזרה ראשונה לכל כך הרבה מצבים – דלקות אוזניים, כאבי שיניים, תופעות שפעת, וסתם חיסון קבוע לחורף כאשר שותים אותו ערב ערב בתה חם ( הילדים שלי קוראים לזה תה דודי).
הדף קצר מלהכיל אך הלב מתרחב כל פעם מחדש…
בחום אני ממליצה, כנסו לאתר של דודי ותתאימו מזור לכל בעיה, ותמיד אפשר לשוחח ולהתייעץ עם דודי לגבי הרפואות ובכלל..
בהצלחה ורפואה שלמה.
 אור, אוניל צמח

המשיכו לקרוא

במסעי הארוך של חיפוש האמת בכלל, ומרפאי אמת בפרט, נתקלתי בכמה רופאים ומרפאים נפלאים ומסורים וכמה "מרפאים" שלא היתה בהם הרבה אמת, שחשבו "אני אלוהים", והנזק הפיזי והנפשי שגרמו היה רב.
אחרי שהראה לי הקב"ה כמה ממרפאי השקר, וכדי להבדיל מהם, זיכה אותי להכיר בחור צעיר בשם דוד ברוך, שעניין הרפואה אצלו התקבל ככשרון ומתת אל והתגלה כשליח אמת שיודע את סוד המחלה והרפואה. הייתי עדה להרבה ניסים שעשה דרכו הקב"ה, על כמה מהם אספר בקצרה. 
 
אחד הניסים הגדולים והמיידיים ביותר שהייתי עדה להם היה של ילדה קטנה שהיתה חולת סרטן ועברה חמישה ניתוחים בראשה. מצבה היה קריטי, במשך שבועיים שכבה בבית חולים, לא דיברה לא אכלה ולא הגיבה לסובבים אותה, נראה היה כי הסוף קרב. ביקשנו מדוד להגיע לבית החולים ולברך את הקטנה. אחרי כרבע שעה שרכן מעל מיטתה וברך אותה, הילדה פשוט קמה לתחיה, התחילה לדבר לצחוק ולשיר בקולי קולות, לתדהמת כולנו.  הילדה הבריאה לשמחת כולם ולא היה מקום לשום ספק ואפילו הקטן ביותר, שאכן נס גדול ומיידי קרה שם.
 
נס אחר קרה לבחורה מאילת שהתקשתה ללדת בגלל הדבקות השחלות והיתה אמורה לעבור ניתוח. יום לפני הניתוח קיבלה ברכה מדוד, ולמחרת בוטל הניתוח, אחרי שהרופאים בדקו גילו שהכל פתוח ותקין והתרפא כאילו מאליו. אחרי תשעה חודשים נולד בן בריא וחמוד לאותה בחורה.
 
ועוד נס קרה לגבר מירושלים, שהרופאים גילו לו שהסרטן התפשט בכל גופו ואין מה לעשות יותר, רק לבקש מבניו לחזור מחו"ל. הוא נתקל במודעה קטנה בעיתון שפירסם דוד בזמנו, ואחרי טיפול וברכה שקיבל ממנו, חזר הביתה שהוא נקי מכל המחלה שבגופו. הרופאים בדקו כמובן וראו בכך "נס רפואי" והגבר המשיך לחיות עוד עשר שנים בריאות וטובות.
 
נס נוסף קרה לבחורה שהיתה מצב קריטי בבית חולים מונשמת ומחוברת למכשירים, ואף אחד מהרופאים לא ידע להגיד מה יש לה, ולא ידע איך לעזור לה. משפחתה בקשה ברכה מדוד והוא נתן את ברכתו. הבחורה התעוררה התאוששה והחלימה למרבה התדהמה על הפלא והנס שקרה.
 
ועוד ניסים רבים עשה הקב"ה דרכו, והרבה אנשים שהתרפאו ממחלות שונות קלות וקשות.
ספר קבלה חשוב ביותר שכתב "מרפא עץ חיים", מסביר את סוד המחלה והריפוי מבריאת העולם'.  
 

רוצה לשתף אותכם בריפוי שחוויתי מהשמן המבורך ע"י דוד ברוך..אחותי המליצה לי על השמן , 
היה לי פצע חיצוני בראשי שהלך וצמח והכאיב לי מאוד , הפצע גדל וכאב ולאחר זמן מה התמוסס ונעלם ,,עברו מס' ימים והפצע החל לצמוח מחדש והרגשתי את הכאב , באותו זמן אחותי הגיעה אלי ושמעה את החשש שלי מהצמיחה המחודשת של הפצע והכאב שמתווסף אליו והציעה למרוח מעליו את השמן..היא מרחה לי את השמן , ובאותה שניה הרגשתי זרם ותחושה שהפצע מתמוסס ,
ידעתי שמשהו טוב עומד לקרות, הייתה לי אמונה ואכן הפצע נעלם..למחרת כבר לא היה לי פצע.והייתי בהלם , הייתיבטוחה שאני צריכה ללכת לרופאים והיו לי חששות, מאז עברו מס' שבועות והוא לא מופיע ולא צומח , כשהיה ברור לי שתהליך הצמיחה שלו מתחדש ואיתו הכאב. ת ו ד ה .

כמו כן היו לי כאבים מס' חודשים בגב , הכאבים כנראה היו מכדורי שומן שהיו לי בצד הגב, הרופא אמר שיתכן שכדורי השומן האלה לוחצים לי על העצבים. מרחתי על הגב שלי מהשמן המבורך, תוך שבוע ימים נעלמו כדורי השומן והכאבים בגב.

בנוסף קרה מקרה לבת של אחותי שנשרטה קשות מכלי חד שהשאיר עליה שריטה מאוד עמוקה, אחותי חששה מאוד שתישאר צלקת מכוערת, היא מרחה על ביתה את השמן בחלק מהשריטה ,, בחלק השני הניחה משחה אנטיביוטית…מייד אפשר היה להבחין בשריטה שנרגעה בחלק שנמרח השמן…יותר מאוחר מרחה על כל השריטה את השמן…הילדה התעוררה באמצע הלילה והחלה להתלונן שהשריטה מאוד מגרדת לה…וזה היה סימן טוב לריפוי מאוד זריז . ואכן …לא נשארה צלקת …אלה פס ממש עדין ..בצבע לבן…שבטוח שעוד מעט זמן גם הוא יעלם .. והכל תודות לשמן.
אוסנת 
————————————————————————————————————————————
שיתוף בחוויית ההחלמה וההתחזקות- לאחר הריון

המשיכו לקרוא

ב"ה
אין מילים שיכולות להביע התרגשות כשהגוף שוב מתחיל לפעול כהילוכו הטבעי..
זה התחיל מהריון חוץ רחמי , קיבלתי זריקה להפסקת ההריון ומאז משהו השתבש.. חודשים ארוכים של חולשה וכבדות מערכת העיכול והמחזור לא תיפקדו כהרגלן והתבלגנו הכל הפך למשהו מעורבל ולא נעים בלשון המעטה הרגשתי שאיני מכירה את גופי… ניסיתי כל כך הרבה דברים ושום דבר לא עזר כאבים משוטטים מאיזור לאיזור כשהאחד נרגע אחר תופס את מקומו.. עוד ועוד וכוחותיי כלים ואני נגמרת והדאגה מתגברת. ואני צריכה כוח ושמחה לילדיי הקטנים..עד מתי ריבונו של עולם? כבר לא היה לי אוויר. תודה לאל לערב ילין בכי ולבוקר רינה, זיכה אותי לישועה…סופסוף רפואה. חזרתי  לדודי. קיבלתי ברכה ושמן למריחה  וגם עצה טובה (הוא הנחה אותי באילו מקומות למרוח ולטפל) . ואיני נסחפת וגם לא מגזימה למחרת התעוררתי למציאות חדשה! האוויר חזר לריאותיי .. בעזרת בעלי היקר אני מתמידה בטיפולים עם השמן והשינוי ניכר מיום ליום הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין מערכת העיכול מתייצבת ומשתפרת מיום ליום. מחילה מכבודכם – המחזור חוזר לטבעיותו אזור הבטן שהיה רגיש מאוד למגע נרגע, תודה לאל יש מקום לאור לשמחה להתחזקות לציפייה.. אני מתעלמת מהבושה שלא כדרכי כי קרוב לודאי שיש עוד אנשים כואבים בעמנו לצערי.. ואני מייחלת שכולם ידעו שיש כתובת למכאובם וחוליים ועל כן אני שופכת במקום זה את חוויית ההתרפאות בהתהוותה בעודי נרגשת ושמחה על החסד הנפלא שהגיע ממרום מתנה נפלאה לשנה החדשה. זוהי רפואת אמת וכולי תקווה לישועה ורפואה שלמה לכל חולי עמך.
תודה לך ( :  טל.

המשיכו לקרוא

ב"ה
ממעמקי גלות טירוף ושיגעון
הצילני ה' הטוב ופתח לי פתח לנוס על נפשי ונשמתי לפני אבדון…
הכרתי את ספריך דודי יקר לפני כ 8 שנים מרפא עץ חיים ומלך הספרים היו שטיח מעופף לנשמה אבודה שבזה העולם לא הכירה את בוראה, את הכרותי עם שני הספרים האלו אני זוכרת בבירור והתרגשות, שפתחתי את מלך הספרים על חוף הים זו הייתה עדיין שעת אור והתחלתי את הספר לא יכלתי להפסיק גמעתי את המילים כאדם צמא למים, הזמן חלף והשמש כבר שקעה, החשיך אך אור מילא את נשמתי ובאותו ערב סיימתי את הספר. הייתי שונה הייתי המומה וידעתי שאיני יכולה לחזור להלך חיי הקודמים כי יש אלוה ממעל..
הכרותי עם הספר מרפא עץ חיים הייתה חווית לילה שנמשכה עד הזריחה לקרוא בספר הזה היה בתחילתו מסע לימוד נפלא ללמוד את עצמי מאין באתי ומי אני ומה יש לשנות בדרכי כדי לשוב לתיקוני ולשמח את בוראי. והוא מלווה אותי כל הימים הוא כמצפן בעיקר כשאני הולכת לאיבוד בתוך הבלי העולם וגם בשעות קשות שביליתי בבית החולים הייתי בתהילים ובספר מרפא עץ חיים וזה היה לי כמפתח פותח פתח לשער ביטחון ונחמה ועוטף אותי בתקווה זה היה הדבר שהכי הרגיע אותי בזו התקופה של פחד וחרדה ספרים של קדושה.
הספר מוחין מסע משכר חושים כה נעים להמשיך ולהמשיך לשוט על גלי המילים המתוקות וגם התוכחות עד שהעיניים נעצמות…מעורר בי רצון להיולד מחדש להיות טהורה וזכה טבעית וטובה להתקרב ולקרב שכינה וגאולה למרוד ולנפץ קליפות אשליות של עולם דימיונות מכוערים, להשתחרר מכבלי גלות ומועקות, להחיש ולשוב לעולם של טוב של קדושה של אהבת אחים של תפילת תמימים של יופי וייחודיות נשמות חופשיות.
יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו והידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת מחזק רוח נשברה.
נכתב בספר הנביא עמוס: "הנה ימים באים נאם אדני יהוה והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמע את דברי יהוה "
הזמנים הללו כאן ועכשיו..הרעב כבד עד כדי כאב לדברי אמת צרופה אמת שנשכחה לדרך ה' העתיקה המתוקה הרוחנית הנפלאה אליה אני כה כמהה ומתוך כל המהומה של גלות טרופה זכיתי בספרים לאי מבטחים ושלווה בו אני מרווה את נשמתי מים מתוקים של מילות אמת ואהבה המחזקות רוחי אלי תיקון עצמי ואהבה לבוראי ועמי וציפייה לגאולה.

המשיכו לקרוא

אם  לספריו של דוד ברוך לא נחשפתם אז הגיעה העת, בזמנים אלו שהמציאות איבדה כל הגיון ואנו ישראל בבלבול צרה ומועקה מתעצמת
יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו
ותודה לאל בספרים הללו הנשמה מוצאת מנוח ושלווה הלב מתרחב  והתקווה גוברת.
כמה מחזקת הידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת.
אני עברתי אינספור תקופות קשות וטובות עליות וירידות ובסופו של דבר אני תמיד חוזרת הביתה – אל הספרים הנפלאים הללו.. בעיתות של חולי וצרה הספר מרפא עץ חיים היה עוטף ומכוון כאילו פותח שער ביטחון ונחמה.
והמעשיה מלך הספרים הייתה נקודת אל חזור בראשית דרכי החדשה כחוזרת בתשובה סחפה אותי הרחק הרחק אל עונג רוחני נפלא שבסופו נותרתי המומה ושונה.  
 
תודה רבה רבה לאל ולך..
טל לוי

המשיכו לקרוא