המלצות כלליות על הרפואות והספרים

רפואות מוחין – ריפוי לקורונה – מוחין ערק:

בספטמבר 2020 חלתה משפחתנו בקורונה. אני ואשתי ואחד הילדים חלינו במחלה.  חשנו ברע והופיע התסמינים של חום, שיעול יבש וקשה, לחץ וכאבים בחזה עד מצב של קושי בנשימה עמוקה ובהרדמות, כאבי ראש, כאבי שרירים, חוסר טעם וריח, יציאות רכות ועיפויות רבות. 

לאחר כשבוע וחצי, באזור ראש השנה, חבר הביא לי מוחין ערק מרפואותיו של דוד ברוך.   החבר המליץ לי לשתות ערק מוחין בתם חם.  אני לא מורגל לאכוהול ולא רגיל בשתיה, אך בעקבות המצב הייתי מוכן לנסות. שתיתי את הערק, ההרגשה היתה טובה, במיידית הרגשתי בהבדל, הרגשתי שזה מנקה אותי, מקל על הנשימה, משהו השתחרר,  המשכתי כך כל ערב, התקפות השיעול הנוראיות תוך יומיים שלושה כבר לא היו. גם החום נעלם, חוש הטעם חזר, והתרפאתי מהמחלה. אומנם היו עוד תסמיני עייפויות … אך את עיקר המחלה הקשה עברתי.

אשתי מרחה בהתחלה את הערק על החזה, תחילה לא הרגישה 'משהו מיוחד' אך כן שמה לב כי הנשימות שלה נהפכו רגועות וארוכות יותר.  היה לה כאב חזק בבית החזה (במרכז הצלעות התחתונות)  נקודה מאוד כואבת שהקשתה על הנשימה. לאחר המריחה הרגישה הקלה,  הכאב החד התעמעם ונשימות הפכו לעמוקות ונינוחות יותר.   לאחר 3 לילות כבר היה שיפור משמעותי במצבה, השיעול כמעט ונעלם והלחץ והכאבים בחזה הופחתו משמעותית עד שנעלמו כלא היו.. כשהיא ראתה שזה עוזר שמה כמה טיפות מעטות בתה חם להקלה נוספת.  כחודשיים לאחר מכן המשיכה למרוח וזה הקל כל פעם עד שהכאב נעלם.

מרחנו את הרפואה גם על הילד, ולדבריו הוא הרגיש ש'דברים יוצאים לו מהגוף', הרגשה של הקלה וריפוי, היה לו שיעול 'סטרידור'- שיעול יבש ומחוספס, המריחה הקלה לו, משהו השתחרר, ומכאן והלאה הוא בעצמו ביקש למרוח לו להקלה, תוך כמה ימים של מריחות השיעול נעלם ולא חזר.  

בנוסף לילד יש בעיות שינה ומתקשה להרדם, מוטרד וטוען שהוא 'לא עייף' על אף השעה המאוחרת. אשתי מרחה לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שהיא מעסה את המקום.

הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף.  מאז היא מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה ומבקש כל ערב וגם 'בעיה' זו נפתרה.

כשבועיים לאחר השימוש בערק החלמנו מהמחלה, הקשיים הנשימתיים והשיעולים הסתיימו והחלנו לחזור לחיינו . העייפויות נמשכו כשבועיים נוספים עד שהחלמנו גם מזה,

גם היום אני שותה מדי פעם כוסית, ההרגשה טובה, ערק שהוא מאוד טעים ומרגישים איך הוא עוזר לניקוי דרכי הנשימה, מנקה מה'סיגריות', מקל בשיעול ובהוצאת הליחה מהגוף ועוזר לניקויו.

ב"ה הערק עזר לנו מאוד לצאת מהמחלה הנוראית הזאת ללא סיבוכים נוספים, הקל לנו מאוד ועזר לנו להרפא מהמחלה, תוך כמה ימים מאז שהתחלנו. 

במיוחד בתקופה זאת שאין רפואה נמצאת למחלה ועל כך תודתינו והמלצתנו, בתקוה שעוד אנשים יוכלו להעזר ולהרפא מהקורנה.

ממליצים בחום רב.  ארז ואירית קלמוביץ

המשיכו לקרוא

המלצה על המרפא ורפואותיו

במסעי הארוך של חיפוש האמת בכלל, ומרפאי אמת בפרט, נתקלתי בכמה רופאים ומרפאים נפלאים ומסורים וכמה "מרפאים" שלא היתה בהם הרבה אמת, שחשבו "אני אלוהים", והנזק הפיזי והנפשי שגרמו היה רב.
אחרי שהראה לי הקב"ה כמה ממרפאי השקר, וכדי להבדיל מהם, זיכה אותי להכיר בחור צעיר בשם דוד ברוך, שעניין הרפואה אצלו התקבל ככשרון ומתת אל והתגלה כשליח אמת שיודע את סוד המחלה והרפואה. הייתי עדה להרבה ניסים שעשה דרכו הקב"ה, על כמה מהם אספר בקצרה. 

אחד הניסים הגדולים והמיידיים ביותר שהייתי עדה להם היה של ילדה קטנה שהיתה חולת סרטן ועברה חמישה ניתוחים בראשה. מצבה היה קריטי, במשך שבועיים שכבה בבית חולים, לא דיברה לא אכלה ולא הגיבה לסובבים אותה, נראה היה כי הסוף קרב. ביקשנו מדוד להגיע לבית החולים ולברך את הקטנה. אחרי כרבע שעה שרכן מעל מיטתה וברך אותה, הילדה פשוט קמה לתחיה, התחילה לדבר לצחוק ולשיר בקולי קולות, לתדהמת כולנו.  הילדה הבריאה לשמחת כולם ולא היה מקום לשום ספק ואפילו הקטן ביותר, שאכן נס גדול ומיידי קרה שם.

נס אחר קרה לבחורה מאילת שהתקשתה ללדת בגלל הדבקות השחלות והיתה אמורה לעבור ניתוח. יום לפני הניתוח קיבלה ברכה מדוד, ולמחרת בוטל הניתוח, אחרי שהרופאים בדקו גילו שהכל פתוח ותקין והתרפא כאילו מאליו. אחרי תשעה חודשים נולד בן בריא וחמוד לאותה בחורה.

ועוד נס קרה לגבר מירושלים, שהרופאים גילו לו שהסרטן התפשט בכל גופו ואין מה לעשות יותר, רק לבקש מבניו לחזור מחו"ל. הוא נתקל במודעה קטנה בעיתון שפירסם דוד בזמנו, ואחרי טיפול וברכה שקיבל ממנו, חזר הביתה שהוא נקי מכל המחלה שבגופו. הרופאים בדקו כמובן וראו בכך "נס רפואי" והגבר המשיך לחיות עוד עשר שנים בריאות וטובות.

נס נוסף קרה לבחורה שהיתה מצב קריטי בבית חולים מונשמת ומחוברת למכשירים, ואף אחד מהרופאים לא ידע להגיד מה יש לה, ולא ידע איך לעזור לה. משפחתה בקשה ברכה מדוד והוא נתן את ברכתו. הבחורה התעוררה התאוששה והחלימה למרבה התדהמה על הפלא והנס שקרה.

ועוד ניסים רבים עשה הקב"ה דרכו, והרבה אנשים שהתרפאו ממחלות שונות קלות וקשות.
ספר קבלה חשוב ביותר שכתב "מרפא עץ חיים", מסביר את סוד המחלה והריפוי מבריאת העולם'.   

מרים

המשיכו לקרוא

המלצה למוחין שמן- רפואה לפצע בראש, כדורי שומן, כאבי גב ושריטות עמוקות.

רוצה לשתף אותכם בריפוי שחוויתי מהשמן המבורך ע"י דוד ברוך.  אחותי המליצה לי על השמן, היה לי פצע חיצוני בראשי שהלך וצמח והכאיב לי מאוד, הפצע גדל וכאב ולאחר זמן מה התמוסס ונעלם, עברו מס' ימים והפצע החל לצמוח מחדש והרגשתי את הכאב, באותו זמן אחותי הגיעה אלי ושמעה את החשש שלי מהצמיחה המחודשת של הפצע והכאב שמתווסף אליו והציעה למרוח מעליו את השמן. היא מרחה לי את השמן, ובאותה שניה הרגשתי זרם ותחושה שהפצע מתמוסס, ידעתי שמשהו טוב עומד לקרות, הייתה לי אמונה ואכן הפצע נעלם. למחרת כבר לא היה לי פצע. והייתי בהלם, הייתי בטוחה שאני צריכה ללכת לרופאים והיו לי חששות, מאז עברו מס' שבועות והוא לא מופיע ולא צומח, כשהיה ברור לי שתהליך הצמיחה שלו מתחדש ואיתו הכאב. ת ו ד ה. כמו כן היו לי כאבים מס' חודשים בגב, הכאבים כנראה היו מכדורי שומן שהיו לי בצד הגב, הרופא אמר שיתכן שכדורי השומן האלה לוחצים לי על העצבים. מרחתי על הגב שלי מהשמן המבורך, תוך שבוע ימים נעלמו כדורי השומן והכאבים בגב. בנוסף קרה מקרה לבת של אחותי שנשרטה קשות מכלי חד שהשאיר עליה שריטה מאוד עמוקה, אחותי חששה מאוד שתישאר צלקת מכוערת, היא מרחה על ביתה את השמן בחלק מהשריטה, בחלק השני הניחה משחה אנטיביוטית.  מייד אפשר היה להבחין בשריטה שנרגעה בחלק שנמרח השמן. יותר מאוחר מרחה על כל השריטה את השמן. הילדה התעוררה באמצע הלילה והחלה להתלונן שהשריטה מאוד מגרדת לה וזה היה סימן טוב לריפוי מאוד זריז. ואכן, לא נשארה צלקת, אלה פס ממש עדין בצבע לבן, שבטוח שעוד מעט זמן גם הוא יעלם. והכל תודות לשמן.

אסנת

המשיכו לקרוא

המלצות לרפואות מוחין

ניסיוני הראשון עם שמן מוחין לא הותיר מקום לשום ספק.. לפני מספר שנים הכרתי חבר שנתן לי את שמן המוחין להתנסות. בתחילת הדרך שימש אותי השמן בעיקר למריחה לצורך טיפוח אך לאחר זמן מה גיליתי שיש לי גוש בחזה והדבר נמשך לאורך תקופה לא מבוטלת, אומנם לא חשתי כאב אבל ההרגשה הציקה ואף הדאיגה. למרות הסתייגותי מרופאים כבר קבעתי תור ובמקביל התחלתי לטפל בעיסוי עם השמן כל יום תוך אמירת פסוקי רפואה מומלצים מספר מרפא עץ חיים. לאחר כמה ימים תודה לאל במהלך העיסוי חוויתי רפואה בדרך אמת, הגוש נעלם כהרף עין כאילו מעולם לא היה שם.

בהריוני הראשון חוויתי צירי לידה שהקרינו לרגליי וגרמו להתכווצויות קשות ביותר, העיסוי עם שמן מוחין גרם להקלה מיידית והוריד את הכאב לרמה שבה ניתן להתמודד איתו ללא שימוש במשככי כאבים. כמו כן אני זוכרת שהניחוח של השמן היה מרגיע ומרענן דבר חיוני ביותר לתשישות במהלך הלידה.

כאשר לילדי היה חום גבוה מרחתי את כל גופו בשמן מוחין עם דגש על איזור הראש הצוואר והחזה ולאחר כחצי שעה הכנסתי אותו לאמבטיה פושרת. ההבדל שחוויתי בין שימוש בשמן לבין שימוש בתרופות להורדת חום הוא שהתרופות אומנם מורידות את החום מהר אבל הוא גם עולה בחזרה במהירות. לעומת זאת השמן מוריד את החום בהדרגתיות והשפעתו ניכרת לאורך זמן. ולאחר יום אחד של טיפול החום נשבר ולא חזר. תודה לאל.

משחת מוחין עושה פלאים לישבני התינוקות הרכים, המשחה מרפאת פריחות ואדמומיות ומגינה על עורם העדין.

שימוש במוחין אדום נפלא להרגעה וריפוי של פריחות קלות שמופיעות אצל תינוקות משינויי מזג אוויר או אלרגיה מפרחים למיניהם.

לפני מספר חודשים חבר יקר זכה להתחתן ובמהלך חגיגות החתונה נכווה בידו מזיקוק, ביקשו מאיתנו את משחת המוחין ולאחר מריחה בערב , בבוקר כבר לא היה זכר לשלפוחית הגדולה שהייתה במקום הכווייה.. והמקום נרפא במהירות וללא צלקת.

שמן מוחין נפלא לכאבי גב ושרירים וגם לפרק מהגוף ימים קשים ( :

רפואות מוחין נפלאות למניעה וריפוי כל מיני חולאים ומכאובים ולחיזוק הגוף.

מומלץ בחום רב לכל ישראל החפצים באמת ואיכות חיים.
באהבה רבה, טל

בע“ה – ד‘ ניסן, תשע"א

המשיכו לקרוא

שיתוף בחוויית ההחלמה וההתחזקות- לאחר הריון

ב"ה
אין מילים שיכולות להביע התרגשות כשהגוף שוב מתחיל לפעול כהילוכו הטבעי..
זה התחיל מהריון חוץ רחמי , קיבלתי זריקה להפסקת ההריון ומאז משהו השתבש.. חודשים ארוכים של חולשה וכבדות מערכת העיכול והמחזור לא תיפקדו כהרגלן והתבלגנו הכל הפך למשהו מעורבל ולא נעים בלשון המעטה הרגשתי שאיני מכירה את גופי. ניסיתי כל כך הרבה דברים ושום דבר לא עזר כאבים משוטטים מאיזור לאיזור כשהאחד נרגע אחר תופס את מקומו.. עוד ועוד וכוחותיי כלים ואני נגמרת והדאגה מתגברת. ואני צריכה כוח ושמחה לילדיי הקטנים. עד מתי ריבונו של עולם? כבר לא היה לי אוויר. תודה לאל לערב ילין בכי ולבוקר רינה, זיכה אותי לישועה…סופסוף רפואה. חזרתי  לדודי. קיבלתי ברכה ושמן למריחה  וגם עצה טובה (הוא הנחה אותי באילו מקומות למרוח ולטפל. ואיני נסחפת וגם לא מגזימה למחרת התעוררתי למציאות חדשה! האוויר חזר לריאותיי, בעזרת בעלי היקר אני מתמידה בטיפולים עם השמן והשינוי ניכר מיום ליום הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין מערכת העיכול מתייצבת ומשתפרת מיום ליום. מחילה מכבודכם – המחזור חוזר לטבעיותו אזור הבטן שהיה רגיש מאוד למגע נרגע, תודה לאל יש מקום לאור לשמחה להתחזקות לציפייה.. אני מתעלמת מהבושה שלא כדרכי כי קרוב לודאי שיש עוד אנשים כואבים בעמנו לצערי.. ואני מייחלת שכולם ידעו שיש כתובת למכאובם וחוליים ועל כן אני שופכת במקום זה את חוויית ההתרפאות בהתהוותה בעודי נרגשת ושמחה על החסד הנפלא שהגיע ממרום מתנה נפלאה לשנה החדשה. זוהי רפואת אמת וכולי תקווה לישועה ורפואה שלמה לכל חולי עמך.  תודה לך ( :  טל.

המשיכו לקרוא

 נרפא מסרטן.

'חודשיים קיבלתי הקרנות וטיפולי כימותרפיה, הרופאים נואשו וציפו לנס- הישועה הגיעה בדמותו של הקבליסט דוד ברוך.  טיפול ראשון ומיד ידעתי שאחזור, לאחר מספר טיפולים חל השינוי, הרגשתי שנולדתי מחדש.  כיום, שנה מאחורי, והמחלה נעלמה. תודה לאל אני חי, וחי טוב.'   (מ.ק )

המשיכו לקרוא

 ✡ רפואה ממחלת הנפילה- אפילפסיה

'נכדתי, כיום בת 11 סבלה במשך שנים ממחלות נוירולוגיות ובמחלת הנפילה (אפילפסיה). משך כל אותם שנים הילדה קיבלה טיפולים תרופתיים שהיו מלווים בתופעות לוואי קשות, ואולם לא חל שיפור במצבה.    לאחר כשני טיפולים חל שיפור משמעותי בתפקוד הילדה. בבדיקות נוירולוגיות שערכנו בקופת חולים, נמצא כי הילדה נרפאה מהאפילפסיה.  הבעיות שהפכו את חייה לסבל אינם עוד.  אין לי מילים להודות.'

(מאשה.ל)

המשיכו לקרוא

 ✡ מתוך אתר מטפלים: 'הרפואה והמחלה לפי המקרא':

שלום אור אהבה לכולם .
 ברצוני לספר לכל המעוניין לדעת מעט מהניסים אשר זכיתי לחוות מאז היכרותי עם האדם והנשמה – דוד ברוך .
ראשיית הכרותינו הייתה לפני 16 שנים עת הייתי נערה חופשייה ופוחזת כבת 17 . לא ידעתי דבר וחצי ממנו לגבי ניסים ורפואת הקבלה אך הייתה לי סבתא יקרה מאד אשר התקשתה ללכת והרפואה נואשה מלעזור לה(לאחר אין ספור טיפולים, תחבושות אלסטיות וניתוחי דליות) ויש לי אח- יקר לי מאד אשר נכון לאותם ימים סבל מפגיעה שכלית מורכבת(הפרעות קשב, גמגום כבד, פרוע וחסר רסן) אשר נבעה מטעות מחישובי משקל בעת שעבר ניתוח פשוט לפתיחת שק דמעות בינקותו .
הצלחתי לגרום לסבתי להגיע לירושלים עם אחי אז בן 14, כישלון חרוץ מבחינה לימודית אשר נזרק אין ספור ממסגרות לימוד כאלו ואחרות ועל משפחתנו העול בידיעה שממנו "כבר לא יצא שום דבר".
אני זוכרת שאחי נכנס לחדר הטיפולים של דודי בחיוך כזה שאומר " אוי אחותי , לאן הבאת אותי " .
לאחר כשעה הוא יצא מהחדר אוחז בראשו ורק ביקש- קפה שחור- בקשה תמוהה כשלעצמה. אך מייד הובן בחדר כי משהו קרה, משהו השתנה…
הבקשה נאמרה בנשימה אחת- ללא עצירות, חריקות, או גמגומים! לא אכביר במילים ואספר את כל מהלך השינוי העצום אשר הפך חיינו לטובה. רק אספר שאחי המתוק, המקסים, שאני כל כך כל כך אוהבת, סיים תיכון רגיל , הוציא רישיון, סיים בהצטיינות 3 שנות שירות +שנתיים קבע בחייל האוויר, עובד כבר 6  שנים רצופות במוסך בתפקיד אשר דורש אחריות ומקצועיות רבה, היום הוא רווק מקסים שכבר הספיק לנהל מערכות יחסים ארוכות ולנהל אורך חיים עצמאי לחלוטין!!! < באמת באמת באמת שלא האמנו שנזכה לכך.
וסבתא? אוי סבתא היקרה שלצערי כבר אינה בין החיים ולא יכולה לספר בעצמה על הניסים המופלאים , אני בטוחה כי היא הייתה רוצה שיידעו. הנשמה הטובה הזו בטוח הייתה רוצה שדודי יוכל לעזור לכמה שיותר אנשים…
כמו שציינתי קודם לכן, סבתא שלי הגיעה לירושלים סובלת מרגליים נפוחות וכמעט ללא יכולת ללכת. בקיצור? היא יצאה מהחדר צולעת כמעה , אך את הדרך בחזרה לאוטובוס בתוך התחנה המרכזית היא בחרה לעשות ברגל!!! בהליכה בטוחה.
קשה לי לספר את כל הניסים בקצרה כי אילו לא מצבים שהלב יכול לקצר בהם אך לאורך השנים זכיתי להכיר בעוד כמה: משחה מצוינת לטוסיק התינוק שלי (שהיום כבר בן 6 ) אשר סבל מאקזמה קשה בישבן ורק כאשר דודי שלח לי את המשחה שלו הבנתי שניסים יכולים לקרוא גם לי…
מוחין אדום אשר לדעתי כל אם צריכה כזה תכשיר בבית : הוא פשוט עזרה ראשונה לכל כך הרבה מצבים – דלקות אוזניים, כאבי שיניים, תופעות שפעת, וסתם חיסון קבוע לחורף כאשר שותים אותו ערב ערב בתה חם ( הילדים שלי קוראים לזה תה דודי).
הדף קצר מלהכיל אך הלב מתרחב כל פעם מחדש…
בחום אני ממליצה, כנסו לאתר של דודי ותתאימו מזור לכל בעיה, ותמיד אפשר לשוחח ולהתייעץ עם דודי לגבי הרפואות ובכלל..
בהצלחה ורפואה שלמה.
 אור, אוניל צמח

המשיכו לקרוא

אערוך תודות,              לרב נפלאות,
מרפא גוף ולבבות,        ומורה נסתרות,
שונא שקר ומרחיקו,      ה',יתברך שמו, אוהבו,
מכל נגע ישמר,            ליבו תמיד תהילות אומר,
דבק ביוצרו,                ואוהב עולמו,
את החולי מסלק,          מברך ובודק,
ענוותו גדולה,              וחייו בצנעה,
גדולה חכמתו,             התורה חייו ואהבתו,
כה טובות מידותיו,        טוהר וניקיון בכפותיו,
פיו וליבו שווים,            רבים ספריו ומחכימים,
רב טובו ואורו,             ושכינה תמיד איתו,
 יתברך המברך            ויגדל המגדל,
ינעם למנעים              ויושכל המשכיל,
יתרפא המרפא            וישתבך הבורא!

(שרון ג.)

המשיכו לקרוא

ב"ה
ממעמקי גלות טירוף ושיגעון
הצילני ה' הטוב ופתח לי פתח לנוס על נפשי ונשמתי לפני אבדון…
הכרתי את ספריך דודי יקר לפני כ 8 שנים מרפא עץ חיים ומלך הספרים היו שטיח מעופף לנשמה אבודה שבזה העולם לא הכירה את בוראה, את הכרותי עם שני הספרים האלו אני זוכרת בבירור והתרגשות, שפתחתי את מלך הספרים על חוף הים זו הייתה עדיין שעת אור והתחלתי את הספר לא יכלתי להפסיק גמעתי את המילים כאדם צמא למים, הזמן חלף והשמש כבר שקעה, החשיך אך אור מילא את נשמתי ובאותו ערב סיימתי את הספר. הייתי שונה הייתי המומה וידעתי שאיני יכולה לחזור להלך חיי הקודמים כי יש אלוה ממעל..
הכרותי עם הספר מרפא עץ חיים הייתה חווית לילה שנמשכה עד הזריחה לקרוא בספר הזה היה בתחילתו מסע לימוד נפלא ללמוד את עצמי מאין באתי ומי אני ומה יש לשנות בדרכי כדי לשוב לתיקוני ולשמח את בוראי. והוא מלווה אותי כל הימים הוא כמצפן בעיקר כשאני הולכת לאיבוד בתוך הבלי העולם וגם בשעות קשות שביליתי בבית החולים הייתי בתהילים ובספר מרפא עץ חיים וזה היה לי כמפתח פותח פתח לשער ביטחון ונחמה ועוטף אותי בתקווה זה היה הדבר שהכי הרגיע אותי בזו התקופה של פחד וחרדה ספרים של קדושה.
הספר מוחין מסע משכר חושים כה נעים להמשיך ולהמשיך לשוט על גלי המילים המתוקות וגם התוכחות עד שהעיניים נעצמות…מעורר בי רצון להיולד מחדש להיות טהורה וזכה טבעית וטובה להתקרב ולקרב שכינה וגאולה למרוד ולנפץ קליפות אשליות של עולם דימיונות מכוערים, להשתחרר מכבלי גלות ומועקות, להחיש ולשוב לעולם של טוב של קדושה של אהבת אחים של תפילת תמימים של יופי וייחודיות נשמות חופשיות.
יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו והידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת מחזק רוח נשברה.
נכתב בספר הנביא עמוס: "הנה ימים באים נאם אדני יהוה והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמע את דברי יהוה "
הזמנים הללו כאן ועכשיו..הרעב כבד עד כדי כאב לדברי אמת צרופה אמת שנשכחה לדרך ה' העתיקה המתוקה הרוחנית הנפלאה אליה אני כה כמהה ומתוך כל המהומה של גלות טרופה זכיתי בספרים לאי מבטחים ושלווה בו אני מרווה את נשמתי מים מתוקים של מילות אמת ואהבה המחזקות רוחי אלי תיקון עצמי ואהבה לבוראי ועמי וציפייה לגאולה.

אם לספריו של דוד ברוך לא נחשפתם אז הגיעה העת, בזמנים אלו שהמציאות איבדה כל הגיון ואנו ישראל בבלבול צרה ומועקה מתעצמת, יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו.  כמה מחזרת הידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת.  אני עברתי אינספור תקופות קשות וטובות עליות וירידות ובסופו של דבר אני תמיד חוזרת הביתה – אל הספרים הנפלאים הללו..בעיתות של חולי וצרה הספר מרפא עץ חיים היא עוטף ומכוון כאילו פותח שער ביטחון ונחמה. והמעשיה מלך הספרים היתה נקודת אל חזור בראשית דרכי החדשה כחוזרת בתשובה סחפה אותי הרחק הרחק אל עונג רוחני נפלא שבסופו נותרתי המומה ושונה.

תודה רבה רבה לאל ולך…

טל לוי

המשיכו לקרוא

מוחין - רפואה מצהבת ולכל רפואות מוחין.

לפני כעשור כשחזרתי לארץ לאחר טיול בחו"ל ונדבקתי במחלת הצהבת, חיפשתי תרופה למחלה. הלכתי לרופא משפחה, הוא 'בישר לי' שחליתי בצהבת ואין מה לעשות בשלב זה- 'זה יעבור מעצמו לאחר חודש חודשיים', הייתי צהוב  בכל גופי ועקב ההרגשה הרעה לא יכולתי להשלים עם המצב.

לאחר מספר ימים הגעתי לדוד ברוך- הוא הביט בי, אבחן את המחלה ונתן לי לשתות ערק מיוחד שעשה באומרו ש'יהיה בסדר. לא נהגתי לשתות משקאות חריפים והשתיה עצמה בכלל לא עשתה לי טוב. בכל אופן שתיתי את 'רפואת הערק'. אכן הרגשה טובה ללא 'שכרון חושים' וללא כאבי ראש ביום למחרת – פשוט הרגשה נעימה לאורך כל הדרך.  לאחר יום-יומיים קרה נס. כל הצהוב נעלם כלא היה. חזרתי לצבעי ולבריאותי.

מאז אינני נוהג להשתמש כלל ב'תרופות המצויות'. באם יש צינון אני שם מוחין ערק או אדום- וזה עובר, באם אני נפצע יש את מוחין משחה לכאבי אוזניים ושיניים יש אדום ושמן כהבראה לכל בעיות העור- לכל כאב וחולי יש פתרון, הכל נקי על בסיס טבעי תודה לאל.

מעבר לרפואות ה'גופניות' כמובן כל הידע והספרים מעשירים את הדעה ומלמדים את דרך אמת הרפואה הפנימית השורשית של עם ישראל, שבה שורש הבעיה וכל זאת מעביר דוד על בסיס התורה והמידות בצורה מדויקת ונפלאה שאין למצוא בימינו. כל מלה במקומה כל ענין מסודר ומועבר ישירות לנשמה בשפה עברית מתוקנת וברורה לימינו ללא רבב.

למדתי כי רפואת הנפש והגוף ממסורת תורתנו מצויה אך לא רווחת בעמנו- אני ממליץ בחום רב להתחבר לכלל הרפואות- הנפשיות והגופניות – ואלו מוצגות באתר.

חזק וברוך

המנסה וילך בדרך תיקון המידות- יזכה.

בהצלחה ובברכה

רונן.ר

המשיכו לקרוא

ריפוי מסרטן

'יש חולה סרטן אחד מירושלים שהרופאים אמרו שאין מה לעשות איתו ודוד ריפא אותו כליל – זה אמיתי, דיברתי עם הבן אדם, הוא אומר שדוד נתן לו את החיים בחזרה .'
'יש אשה מירושלים שחלתה בסרטן השד, שאני מכירה, לאחר טיפול אחד אצל דוד הבעיה נעלמה כליל.
'ראיתי טיפול אחד של דוד בחולה פרקינסון, באמצע הטיפול הידיים שלו הפסיקו לרעוד, על זה אתה יכול רק להגיד הללויה'.
מתוך כתבות בידיעות אחרונות (גילה-מעגלים-ירושלים)

המשיכו לקרוא

רפואה משיתוק רגל של ילד, וטחורים

'בני בן ה-7 הפך בפתאומיות לנכה ומשותק ברגל ימין ולאחר שהרופאים נואשו מלרפאו הגענו אל דוד במרכז מעגלים שבירושלים. לאחר הטיפול דוד אמר שתוך 3 שבועות הכל יתרפא לחלוטין ואכן כך היה,  בני החליםלחלוטין .'

'בן משפחתי החי בארה"ב, סבל תקופה ארוכה מטחורים קשים, ולאחר הברכה התרפא ממחלתו'.

עדויות מהתחקיר- פגישה עם חולים שעשתה העיתונאית דאסי.

המשיכו לקרוא

המלצות מוחין אדום

קשה לי לספר את כל הניסים בקצרה כי אילו לא מצבים שהלב יכול לקצר בהם אך לאורך השנים זכיתי להכיר בעוד כמה:
מוחין אדום אשר לדעתי כל אם צריכה כזה תכשיר בבית : הוא פשוט עזרה ראשונה לכל כך הרבה מצבים – דלקות אוזניים, כאבי שיניים, תופעות שפעת, וסתם חיסון קבוע לחורף כאשר שותים אותו ערב ערב בתה חם ( הילדים שלי קוראים לזה תה דודי).
הדף קצר מלהכיל אך הלב מתרחב כל פעם מחדש…
בחום אני ממליצה, כנסו לאתר של דודי ותתאימו מזור לכל בעיה, ותמיד אפשר לשוחח ולהתייעץ עם דודי לגבי הרפואות ובכלל..
בהצלחה ורפואה שלמה.
 אור, אוניל צמח

המשיכו לקרוא

מוחין אדום- כאבי שיניים

כאשר הופיעו לי כאבים בשן בשל חור שאחרתי את הטיפול בו, המוחין אדום היה לי לישועה ממש בכאבים העזים שנעלמו לחלוטין לאחר שהצמדתי צמר גפן עם התרופה, ואיפשרו לי להגיע לרופא שיניים בנחת וללא סבל כלל.״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין אדום -כאבי אזניים לילד

צהרי שישי, אנו הולכים לחגיגה משפחתית ובני אשרי, מתחיל להתלונן בדלת שכואב לו קצת האוזניים, במהלך השעות שלאחר מכן הכאבים מתחזקים והילד בדמעות, מחליטים לסיים את הביקור וחוזרים לבית, מיד שם לו כמה טיפות של אדום ולאחר מכן צמר גפן עם מוחין שמן, כבר לאחר 2 דקות הילד מפסיק לבכות, בשעות שלאחר מכן עוד 2 טיפולים כאלו והמצב רק הולך ומשתפר עד שהילד נרדם. בבוקר כבר לא היה כלום ברוך השם.

רונן רטנר . י תמוז התש"פ

המשיכו לקרוא

מוחין אדום- גדילה בשיניים לילדים

״מהבן הבכור שלנו ועד הקטן המוחין אדום תמיד היה למקל גדול על התינוקות עם שיניים חדשות הבוקעות ומכאיבות להם מאוד, תמיד מטבילים כדור צמר גפן קטן עם המוחין אדום ומצמידים לשן הבוקעת והילד היה נרגע ונרדם״

הדס ושרון גולנדר

מוחין ערק– הקלה בגדילת השיניים לילדים

גם ״הערק מוחין הוריד חום וטיפל יפה במחלות ילדים הנגרמות מגדילת שיניים והביא להקלה מהירה לילד״

הדס ושרון גולנדר

המשיכו לקרוא

שימוש במוחין אדום נפלא להרגעה וריפוי של פריחות קלות שמופיעות אצל תינוקות משינויי מזג אוויר או אלרגיה מפרחים למיניהם.

טל לוי התשע"א

המשיכו לקרוא

המלצות מוחין שמן

רוצה לשתף אותכם בריפוי שחוויתי מהשמן המבורך ע"י דוד ברוך..אחותי המליצה לי על השמן ,
היה לי פצע חיצוני בראשי שהלך וצמח והכאיב לי מאוד , הפצע גדל וכאב ולאחר זמן מה התמוסס ונעלם ,,עברו מס' ימים והפצע החל לצמוח מחדש והרגשתי את הכאב , באותו זמן אחותי הגיעה אלי ושמעה את החשש שלי מהצמיחה המחודשת של הפצע והכאב שמתווסף אליו והציעה למרוח מעליו את השמן..היא מרחה לי את השמן , ובאותה שניה הרגשתי זרם ותחושה שהפצע מתמוסס ,
ידעתי שמשהו טוב עומד לקרות, הייתה לי אמונה ואכן הפצע נעלם..למחרת כבר לא היה לי פצע.והייתי בהלם , הייתיבטוחה שאני צריכה ללכת לרופאים והיו לי חששות, מאז עברו מס' שבועות והוא לא מופיע ולא צומח , כשהיה ברור לי שתהליך הצמיחה שלו מתחדש ואיתו הכאב. ת ו ד ה .

כמו כן היו לי כאבים מס' חודשים בגב , הכאבים כנראה היו מכדורי שומן שהיו לי בצד הגב, הרופא אמר שיתכן שכדורי השומן האלה לוחצים לי על העצבים. מרחתי על הגב שלי מהשמן המבורך, תוך שבוע ימים נעלמו כדורי השומן והכאבים בגב.

בנוסף קרה מקרה לבת של אחותי שנשרטה קשות מכלי חד שהשאיר עליה שריטה מאוד עמוקה, אחותי חששה מאוד שתישאר צלקת מכוערת, היא מרחה על ביתה את השמן בחלק מהשריטה ,, בחלק השני הניחה משחה אנטיביוטית…מייד אפשר היה להבחין בשריטה שנרגעה בחלק שנמרח השמן…יותר מאוחר מרחה על כל השריטה את השמן…הילדה התעוררה באמצע הלילה והחלה להתלונן שהשריטה מאוד מגרדת לה…וזה היה סימן טוב לריפוי מאוד זריז . ואכן …לא נשארה צלקת …אלה פס ממש עדין ..בצבע לבן…שבטוח שעוד מעט זמן גם הוא יעלם .. והכל תודות לשמן.

אוסנת

המשיכו לקרוא

מוחין שמן- כאבי גב

״.במשך שנים סבלתי מבעיות גב שהגבילו אותי מאוד בעבודתי ובכלל בהתנהלות היום יומית. הכאבים היו חזקים עד כדי שנאלצתי לשכב כדי להרגיע את הכאב והוא היה חוזר חזור ושוב. כשהכרתי את השמן מוחין והתחלתי לטפל במקומות הכואבים ע״י עיסוי עם השמן וחימום המקום,ההקלה הייתה מהירה ויכולתי לקיים את שיגרת חיי שוב ,לעבוד ולהתנהל רגיל

הרפואה הכי יעילה שהכרתי, ועלייה רצינית באיכות החיים מאז גילוי השמן״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין שמן ומשחה- כוויות

״ בהכנות לפסח בננו הקטן התיז בשוגג מסיר שומנים חזק על פרצופו, מיד הופיעו שלפוחיות גדולות וכויות קשות על פניו ,דודי טיפל בו ומרח שמן ומשחה על פניו וברך אותו

והכוויות והשלפוחיות נעלמו כלא היו,לא נשארו צלקות וזכר כלשהוא תודה ושבח לבורא עולם.״

הדס ושרון גולנדר

המשיכו לקרוא

שיתוף בחוויית ההחלמה וההתחזקות- לאחר הריון

ב"ה

אין מילים שיכולות להביע התרגשות כשהגוף שוב מתחיל לפעול כהילוכו הטבעי.. זה התחיל מהריון חוץ רחמי , קיבלתי זריקה להפסקת ההריון ומאז משהו השתבש.. חודשים ארוכים של חולשה וכבדות מערכת העיכול והמחזור לא תיפקדו כהרגלן והתבלגנו הכל הפך למשהו מעורבל ולא נעים בלשון המעטה הרגשתי שאיני מכירה את גופי… ניסיתי כל כך הרבה דברים ושום דבר לא עזר כאבים משוטטים מאיזור לאיזור כשהאחד נרגע אחר תופס את מקומו.. עוד ועוד וכוחותיי כלים ואני נגמרת והדאגה מתגברת. ואני צריכה כוח ושמחה לילדיי הקטנים..עד מתי ריבונו של עולם? כבר לא היה לי אוויר. תודה לאל לערב ילין בכי ולבוקר רינה, זיכה אותי לישועה…סופסוף רפואה. חזרתי  לדודי. קיבלתי ברכה ושמן למריחה  וגם עצה טובה (הוא הנחה אותי באילו מקומות למרוח ולטפל) . ואיני נסחפת וגם לא מגזימה למחרת התעוררתי למציאות חדשה! האוויר חזר לריאותיי .. בעזרת בעלי היקר אני מתמידה בטיפולים עם השמן והשינוי ניכר מיום ליום הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין מערכת העיכול מתייצבת ומשתפרת מיום ליום. מחילה מכבודכם – המחזור חוזר לטבעיותו אזור הבטן שהיה רגיש מאוד למגע נרגע, תודה לאל יש מקום לאור לשמחה להתחזקות לציפייה.. אני מתעלמת מהבושה שלא כדרכי כי קרוב לודאי שיש עוד אנשים כואבים בעמנו לצערי.. ואני מייחלת שכולם ידעו שיש כתובת למכאובם וחוליים ועל כן אני שופכת במקום זה את חוויית ההתרפאות בהתהוותה בעודי נרגשת ושמחה על החסד הנפלא שהגיע ממרום מתנה נפלאה לשנה החדשה. זוהי רפואת אמת וכולי תקווה לישועה ורפואה שלמה לכל חולי עמך.

תודה לך ( :  טל.

המשיכו לקרוא

המלצות מוחין ערק

רפואות מוחין – ריפוי לקורונה – מוחין ערק:

בספטמבר 2020 חלתה משפחתנו בקורונה. אני ואשתי ואחד הילדים חלינו במחלה.  חשנו ברע והופיע התסמינים של חום, שיעול יבש וקשה, לחץ וכאבים בחזה עד מצב של קושי בנשימה עמוקה ובהרדמות, כאבי ראש, כאבי שרירים, חוסר טעם וריח, יציאות רכות ועיפויות רבות. 

לאחר כשבוע וחצי, באזור ראש השנה, חבר הביא לי מוחין ערק מרפואותיו של דוד ברוך.   החבר המליץ לי לשתות ערק מוחין בתם חם.  אני לא מורגל לאכוהול ולא רגיל בשתיה, אך בעקבות המצב הייתי מוכן לנסות. שתיתי את הערק, ההרגשה היתה טובה, במיידית הרגשתי בהבדל, הרגשתי שזה מנקה אותי, מקל על הנשימה, משהו השתחרר,  המשכתי כך כל ערב, התקפות השיעול הנוראיות תוך יומיים שלושה כבר לא היו. גם החום נעלם, חוש הטעם חזר, והתרפאתי מהמחלה. אומנם היו עוד תסמיני עייפויות … אך את עיקר המחלה הקשה עברתי.

אשתי מרחה בהתחלה את הערק על החזה, תחילה לא הרגישה 'משהו מיוחד' אך כן שמה לב כי הנשימות שלה נהפכו רגועות וארוכות יותר.  היה לה כאב חזק בבית החזה (במרכז הצלעות התחתונות)  נקודה מאוד כואבת שהקשתה על הנשימה. לאחר המריחה הרגישה הקלה,  הכאב החד התעמעם ונשימות הפכו לעמוקות ונינוחות יותר.   לאחר 3 לילות כבר היה שיפור משמעותי במצבה, השיעול כמעט ונעלם והלחץ והכאבים בחזה הופחתו משמעותית עד שנעלמו כלא היו.. כשהיא ראתה שזה עוזר שמה כמה טיפות מעטות בתה חם להקלה נוספת.  כחודשיים לאחר מכן המשיכה למרוח וזה הקל כל פעם עד שהכאב נעלם.

מרחנו את הרפואה גם על הילד, ולדבריו הוא הרגיש ש'דברים יוצאים לו מהגוף', הרגשה של הקלה וריפוי, היה לו שיעול 'סטרידור'- שיעול יבש ומחוספס, המריחה הקלה לו, משהו השתחרר, ומכאן והלאה הוא בעצמו ביקש למרוח לו להקלה, תוך כמה ימים של מריחות השיעול נעלם ולא חזר.  

בנוסף לילד יש בעיות שינה ומתקשה להרדם, מוטרד וטוען שהוא 'לא עייף' על אף השעה המאוחרת. אשתי מרחה לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שהיא מעסה את המקום.

הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף.  מאז היא מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה ומבקש כל ערב וגם 'בעיה' זו נפתרה.

כשבועיים לאחר השימוש בערק החלמנו מהמחלה, הקשיים הנשימתיים והשיעולים הסתיימו והחלנו לחזור לחיינו . העייפויות נמשכו כשבועיים נוספים עד שהחלמנו גם מזה,

גם היום אני שותה מדי פעם כוסית, ההרגשה טובה, ערק שהוא מאוד טעים ומרגישים איך הוא עוזר לניקוי דרכי הנשימה, מנקה מה'סיגריות', מקל בשיעול ובהוצאת הליחה מהגוף ועוזר לניקויו.

ב"ה הערק עזר לנו מאוד לצאת מהמחלה הנוראית הזאת ללא סיבוכים נוספים, הקל לנו מאוד ועזר לנו להרפא מהמחלה, תוך כמה ימים מאז שהתחלנו. 

במיוחד בתקופה זאת שאין רפואה נמצאת למחלה ועל כך תודתינו והמלצתנו, בתקוה שעוד אנשים יוכלו להעזר ולהרפא מהקורנה.

ממליצים בחום רב.  ארז ואירית קלמוביץ
המשיכו לקרוא

מוחין ערק בריאותי – קלקולי קיבה, בעיות חורף והתקררות, הורדת חום ודלקות.

מוחין ערק- המשקה האלכוהולי הטוב בעולם ללא ספק, והיחיד שעושה פעולות ריפוי כל כך חזקות, אם הייתי צריך לספר אתכל הרפואות שהערק עזר לי הייתי צריך לכתוב ספר ,עזר לי מאוד עם בעיות קיבה בהרעלת קיבה, כמה לגימות וממש מהר הרגשתי יותר טוב והבטן התאזנה, בעיות חורף והתקררות, הערק החזיק אותי שנים בהרי ירושלים הקרים, כף בתה החם והייתי קם בבוקר חדש, בנגיפים של החורף טיפלתי עם הערק אחרי כמה לגימות ומקלחת חמה וההקלה והרפואה באו מהר, שלל מחלות הערק פירק אצלי כולל הורדת חום ודלקות בגוף, הערק ללא ספק צריך להיות התרופה שחייבת להיות בכל בית

בישראל״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

עזרה לשינה לילד.

בתקופת הקורונה בני בן ה11 התקשה להירדם, היה מוטרד טען שהוא "לא עייף" על אף השעה המאוחרת.
אחרי שבעצמי התנסתי במוחין ערק החלטתי למרוח לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שאני מעסה את המקום.
הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף. כבר כמה שבועות שאני מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה.

אירית ק. ספטמבר 2020

המשיכו לקרוא

מוחין ערק- רפואה מצהבת ולכל רפואות מוחין.

לפני כעשור כשחזרתי לארץ לאחר טיול בחו"ל ונדבקתי במחלת הצהבת, חיפשתי תרופה למחלה. הלכתי לרופא משפחה, הוא 'בישר לי' שחליתי בצהבת ואין מה לעשות בשלב זה- 'זה יעבור מעצמו לאחר חודש חודשיים', הייתי צהוב  בכל גופי ועקב ההרגשה הרעה לא יכולתי להשלים עם המצב.

לאחר מספר ימים הגעתי לדוד ברוך- הוא הביט בי, אבחן את המחלה ונתן לי לשתות ערק מיוחד שעשה באומרו ש'יהיה בסדר. לא נהגתי לשתות משקאות חריפים והשתיה עצמה בכלל לא עשתה לי טוב. בכל אופן שתיתי את 'רפואת הערק'. אכן הרגשה טובה ללא 'שכרון חושים' וללא כאבי ראש ביום למחרת – פשוט הרגשה נעימה לאורך כל הדרך.  לאחר יום-יומיים קרה נס. כל הצהוב נעלם כלא היה. חזרתי לצבעי ולבריאותי.

מאז אינני נוהג להשתמש כלל ב'תרופות המצויות'. באם יש צינון אני שם מוחין ערק או אדום- וזה עובר, באם אני נפצע יש את מוחין משחה לכאבי אוזניים ושיניים יש אדום ושמן כהבראה לכל בעיות העור- לכל כאב וחולי יש פתרון, הכל נקי על בסיס טבעי תודה לאל.

מעבר לרפואות ה'גופניות' כמובן כל הידע והספרים מעשירים את הדעה ומלמדים את דרך אמת הרפואה הפנימית השורשית של עם ישראל, שבה שורש הבעיה וכל זאת מעביר דוד על בסיס התורה והמידות בצורה מדויקת ונפלאה שאין למצוא בימינו. כל מלה במקומה כל ענין מסודר ומועבר ישירות לנשמה בשפה עברית מתוקנת וברורה לימינו ללא רבב.

למדתי כי רפואת הנפש והגוף ממסורת תורתנו מצויה אך לא רווחת בעמנו- אני ממליץ בחום רב להתחבר לכלל הרפואות- הנפשיות והגופניות – ואלו מוצגות באתר.

חזק וברוך

המנסה וילך בדרך תיקון המידות- יזכה.

בהצלחה ובברכה

רונן.ר

המשיכו לקרוא

המלצות מוחין משחה

משחת מוחין עושה פלאים לישבני התינוקות הרכים, המשחה מרפאת פריחות ואדמומיות ומגינה על עורם העדין.

טל לוי התשע"א

המשיכו לקרוא

קשה לי לספר את כל הניסים בקצרה כי אילו לא מצבים שהלב יכול לקצר בהם אך לאורך השנים זכיתי להכיר בעוד כמה: משחה מצוינת לטוסיק התינוק שלי (שהיום כבר בן 6 ) אשר סבל מאקזמה קשה בישבן ורק כאשר דודי שלח לי את המשחה שלו הבנתי שניסים יכולים לקרוא גם לי…
הדף קצר מלהכיל אך הלב מתרחב כל פעם מחדש…
בחום אני ממליצה, כנסו לאתר של דודי ותתאימו מזור לכל בעיה, ותמיד אפשר לשוחח ולהתייעץ עם דודי לגבי הרפואות ובכלל..
בהצלחה ורפואה שלמה.
 אור, אוניל צמח

המשיכו לקרוא

מוחין משחה- פצעים ועקיצות

״לפני שנים שטיילתי במזרח וסבלנו מעקיצות יתושים ושאר פצעים ופציעות שהיה קשה להחלימן בשל מזג האויר ושאר תנאים קשים,הגיע אליי קופסה עם משחת מוחין ,והתחלתי למרוח על העקיצות ,המקום נרגע במהירותולא נשאר זכר לעקיצה, כך היה גם עם שריטות ופצעים, ואפילו פצעים קשים ועמוקים המשחה ריפאה במהירות על טבעית שגרמה לי כל פעם להשתהות ולהודיה לבורא עולם על שנפלה בחלקי המשחה הפילאית הזאת״

שרון ג.

המשיכו לקרוא

ספרים-

ספרים מעולים בשפה עשירה ויפה, מתאימים ומעודכנים לדורנו, הרפואות מועילות לטיפולים שונים הן ברמת הפגיעות החיצוניות ובעיות פנימיות, טיפול מסור ואוהב.

אתר מטפלים- תגובות- רוני

המשיכו לקרוא

אם  לספריו של דוד ברוך לא נחשפתם אז הגיעה העת, בזמנים אלו שהמציאות איבדה כל הגיון ואנו ישראל בבלבול צרה ומועקה מתעצמת
יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו
ותודה לאל בספרים הללו הנשמה מוצאת מנוח ושלווה הלב מתרחב  והתקווה גוברת.
כמה מחזקת הידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת.
אני עברתי אינספור תקופות קשות וטובות עליות וירידות ובסופו של דבר אני תמיד חוזרת הביתה – אל הספרים הנפלאים הללו.. בעיתות של חולי וצרה הספר מרפא עץ חיים היה עוטף ומכוון כאילו פותח שער ביטחון ונחמה.
והמעשיה מלך הספרים הייתה נקודת אל חזור בראשית דרכי החדשה כחוזרת בתשובה סחפה אותי הרחק הרחק אל עונג רוחני נפלא שבסופו נותרתי המומה ושונה.  

תודה רבה רבה לאל ולך.

טל לוי

המשיכו לקרוא

ספרי מופת- ספרות גאולה- ספרי מסורת אמת קבלה נדירים

עם הספר- חייב להכיר את ספריו של דוד ברוך שהם יצירת מופת בתרבות ישראל.

השפה מדוייקת להפליא, מחורזת וברורה לדורנו, האמת השורשית מתגלה בין האותיות, ככל שאתה מעמיק אתה מגלה עוד ועוד סודות- תורת אמת שאין לה סוף.

הכל שרוז בתוך מעשיות מדהימות, המשלת משלים, עם תיאור נוף ומפגשים מדהימים, חריזה שאין כדוגמתה בעברית שנראה כי התבלבלה.  מדבר, מראה נוצצת אורות, מחזה החיים, מלך הספרים, שירת היחוד…- תענוגים רוחניים באוצר הספרים.

העומקים והסודות בכלל הספרים ובמיוחד בספר מזור השכינה – ספר שהוא אוצר לתרבות היהודית שמרכז את חכמת הסוד והקבלה ברמה שעדיין לא נוצרה . הכל בעברית ללא שפות גלות, מסודר ומקובץ באיכות ודיקדוק שאין כדוגמתו.

הרוח החופשית, יצירות אומנות של אומן ללא פשרות, גם תוכחות חזקות לתיקון הנשמה כידוע בעמנו ושגור בתורתנו הקדושה, מתאגד לתיקון המידות ודרכי החיים למען גאולה בארצנו הקדושה.

בשלוש מילים 'אין דברים כאלה'.

למי שיזכה- מומלץ בחום לכל מי שחפצה נפשו בספרות איכותית, מעניינת ועדכנית, ולחוות גאולה על פי מסורת ישראל והקבלה העתיקה.

שא ברכת שכינה . רונן רטנר

המשיכו לקרוא

משפחות מספרות

המלצות ממשפחת גולנדר:

משפחת גולנדר

אערוך תודות,              לרב נפלאות,
מרפא גוף ולבבות,        ומורה נסתרות,
שונא שקר ומרחיקו,      ה',יתברך שמו, אוהבו,
מכל נגע ישמר,            ליבו תמיד תהילות אומר,
דבק ביוצרו,                ואוהב עולמו,
את החולי מסלק,          מברך ובודק,
ענוותו גדולה,              וחייו בצנעה,
גדולה חכמתו,             התורה חייו ואהבתו,
כה טובות מידותיו,        טוהר וניקיון בכפותיו,
פיו וליבו שווים,            רבים ספריו ומחכימים,
רב טובו ואורו,             ושכינה תמיד איתו,
 
יתברך המברך            ויגדל המגדל,
ינעם למנעים              ויושכל המשכיל,
יתרפא המרפא            וישתבך הבורא!

(שרון.ג)

המשיכו לקרוא

מוחין אדום- כאבי שיניים

כאשר הופיעו לי כאבים בשן בשל חור שאחרתי את הטיפול בו, המוחין אדום היה לי לישועה ממש בכאבים העזים שנעלמו לחלוטין לאחר שהצמדתי צמר גפן עם התרופה, ואיפשרו לי להגיע לרופא שיניים בנחת וללא סבל כלל.״

שרון גולנדר

מוחין אדום- גדילה בשיניים לילדים

״מהבן הבכור שלנו ועד הקטן המוחין אדום תמיד היה למקל גדול על התינוקות עם שיניים חדשות הבוקעות ומכאיבות להם מאוד, תמיד מטבילים כדור צמר גפן קטן עם המוחין אדום ומצמידים לשן הבוקעת והילד היה נרגע ונרדם״

הדס ושרון גולנדר

המשיכו לקרוא

בס״ד

המלצות על הרפואות:

תודה לה׳ יתברך על דוד ברוך ותרופותיו, מזה למעלה מעשרים שנה אנחנו משתמשים בתרופותיו המצוינות אשר הברכה ניכרת בהם,

מהשמן אנחנו נהנים בכל חלקי הגוף הוא מעולה בהזנת העור ושיקומו ואף עוצר דימומים )חשוב מאוד, במיוחד בבית עם ילדים!

האדום עוזר לנו בעיתות הצטננויות חום וכו׳ ע״י כמה טיפות שאנו מטפטפים בתה, מהמחיה אנחנו נהנים לניקיון הגרון והושט בזמן כאב או רק להעלת מצב הרוח והיא יעילה גם במריחה על איברים כואבים,

המשחה עוזרת לנו לטיפול בפצעים ודלקות שונות בגוף, לדוג׳ במריחה על פצעי ההחתלה השתמשנו לטיפולם והם נעלמו במהירות פלאית,

ברוך ה׳, זכינו בהרבה ניסים ע״י שימוש בתרופות המעולות של דוד היקר

כשבננו היה תינוק ריסס על פניו ולתוך עינו כמעט מטווח אפס מסיר שומנים חזק ביותר, אחרי שימוש במשחה הכל עבר במהירות ולא נשאר סימן כלל,

בעבר באחד ההריונות חליתי, גופי כאב ובקושי רב הצלחתי לצאת מהמיטה, בתוך יסורי הכאבים שוחחתי עם דוד ברוך והוא אמר לי שיברך אותי, מיד אחרי השיחה נרדמתי וכשהתעוררתי כל גופי הזיע בכמות שלא הכרתי קודם כאילו מישהו שפך עלי כמות גדולה מאוד של מים ומיד כשהתעוררתי דוד התקשר ושאל אותי עכשיו יותר טוב? הבנתי שהוא ברך אותי בדיוק ברגעים האלה, מאותו רגע החלמתי, הכאבים עברו ויכולתי לחזור לתפקד, חזק וברוך, תודה רבה!!

המוצרים מומלצים מאוד!!! חוסכים הרבה טורח בהתרוצצויות לרופאים ושומרים על הגוף נקי מתרופות לא טבעיות ותופעות הלוואי הנלוות אליהם שווה בהחלט!

הדס מזל גולנדר.

[30.12.2020]

המשיכו לקרוא

מוחין ערק- הקלה בגדילת השיניים לילדים

גם 'הערק מוחין' הוריד חום וטיפל יפה במחלות ילדים הנגרמות מגדילת שיניים והביא להקלה מהירה לילד

הדס ושרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין שמן- כאבי גב

״.במשך שנים סבלתי מבעיות גב שהגבילו אותי מאוד בעבודתי ובכלל בהתנהלות היום יומית. הכאבים היו חזקים עד כדי שנאלצתי לשכב כדי להרגיע את הכאב והוא היה חוזר חזור ושוב. כשהכרתי את השמן מוחין והתחלתי לטפל במקומות הכואבים ע״י עיסוי עם השמן וחימום המקום,ההקלה הייתה מהירה ויכולתי לקיים את שיגרת חיי שוב ,לעבוד ולהתנהל רגיל

הרפואה הכי יעילה שהכרתי, ועלייה רצינית באיכות החיים מאז גילוי השמן״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין שמן ומשחה- כוויות

״ בהכנות לפסח בננו הקטן התיז בשוגג מסיר שומנים חזק על פרצופו, מיד הופיעו שלפוחיות גדולות וכויות קשות על פניו ,דודי טיפל בו ומרח שמן ומשחה על פניו וברך אותו

והכוויות והשלפוחיות נעלמו כלא היו,לא נשארו צלקות וזכר כלשהוא תודה ושבח לבורא עולם.״

הדס ושרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין ערק בריאותי – קלקולי קיבה, בעיות חורף והתקררות, הורדת חום ודלקות.

מוחין ערק- המשקה האלכוהולי הטוב בעולם ללא ספק, והיחיד שעושה פעולות ריפוי כל כך חזקות, אם הייתי צריך לספר אתכל הרפואות שהערק עזר לי הייתי צריך לכתוב ספר ,עזר לי מאוד עם בעיות קיבה בהרעלת קיבה, כמה לגימות וממש מהר הרגשתי יותר טוב והבטן התאזנה, בעיות חורף והתקררות, הערק החזיק אותי שנים בהרי ירושלים הקרים, כף בתה החם והייתי קם בבוקר חדש, בנגיפים של החורף טיפלתי עם הערק אחרי כמה לגימות ומקלחת חמה וההקלה והרפואה באו מהר, שלל מחלות הערק פירק אצלי כולל הורדת חום ודלקות בגוף, הערק ללא ספק צריך להיות התרופה שחייבת להיות בכל בית

בישראל״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין משחה- פצעים ועקיצות

״לפני שנים שטיילתי במזרח וסבלנו מעקיצות יתושים ושאר פצעים ופציעות שהיה קשה להחלימן בשל מזג האויר ושאר תנאים קשים,הגיע אליי קופסה עם משחת מוחין ,והתחלתי למרוח על העקיצות ,המקום נרגע במהירותולא נשאר זכר לעקיצה, כך היה גם עם שריטות ופצעים, ואפילו פצעים קשים ועמוקים המשחה ריפאה במהירות על טבעית שגרמה לי כל פעם להשתהות ולהודיה לבורא עולם על שנפלה בחלקי המשחה הפילאית הזאת״

שרון ג.

המשיכו לקרוא

מוחין ערק ושמן: טיפול בחתך עמוק

חתכתי עצים לקמין, המשור החליק לי על האצבע ונוצר חתך עמוק,  חיטאתי עם הערק שדודי הכין לי וחבשתי עם שמן מוחין, מידי פעם פתחתי, חיטאתי עם הערק ומרחתי שמן לסרוגין, היתה הגבלה בתנועה, לא יכולתי לקפל את האצבע.  הפצע נשמר נקי וההחלמה הייתה מהירה ללא תפרים וללא בתי חולים, הטיפול עזר להחלמה של הגיד תודה לאל.

תודה דודי מקרב לב, אין כמו הרפואות שלך.

בברכה שרון גולנדר.

ט"ו תמוז התשפ"א

המשיכו לקרוא

מוחין אדום ומוחין משחה: טיפול בפצעי בגרות:

בפצעי הבגרות טיפלתי עם האדום, לאחר שניקיתי את הפצע מבפנים, חיטאתי את הפצע עם המוחין אדום במריחה עם צמר גפן, תוך יום הפצע התייבש וכעבור מספר ימים לא נשאר זכר לפצע. כשהפצעון עוד ״צעיר״. נוהג למרוח מוחין משחה וזה עוצר את התפתחות הפצע לפצע מוגלתי, ניתן לראות בבירור עצירה של התפתחות הפצע והחלמה עד העלמות מלאה של הפצעון.

ינון גולנדר:

המשיכו לקרוא

המלצות ממשפחת לוי:

בע“ה – ד‘ ניסן, תשע"א

המלצות לרפואות מוחין
ניסיוני הראשון עם שמן מוחין לא הותיר מקום לשום ספק.. לפני מספר שנים הכרתי חבר שנתן לי את שמן המוחין להתנסות. בתחילת הדרך שימש אותי השמן בעיקר למריחה לצורך טיפוח אך לאחר זמן מה גיליתי שיש לי גוש בחזה והדבר נמשך לאורך תקופה לא מבוטלת, אומנם לא חשתי כאב אבל ההרגשה הציקה ואף הדאיגה. למרות הסתייגותי מרופאים כבר קבעתי תור ובמקביל התחלתי לטפל בעיסוי עם השמן כל יום תוך אמירת פסוקי רפואה מומלצים מספר מרפא עץ חיים. לאחר כמה ימים תודה לאל במהלך העיסוי חוויתי רפואה בדרך אמתהגוש נעלם כהרף עין כאילו מעולם לא היה שם.

בהריוני הראשון חוויתי צירי לידה שהקרינו לרגליי וגרמו להתכווצויות קשות ביותר, העיסוי עם שמן מוחין גרם להקלה מיידית והוריד את הכאב לרמה שבה ניתן להתמודד איתו ללא שימוש במשככי כאבים. כמו כן אני זוכרת שהניחוח של השמן היה מרגיע ומרענן דבר חיוני ביותר לתשישות במהלך הלידה.
כאשר לילדי היה חום גבוה מרחתי את כל גופו בשמן מוחין עם דגש על איזור הראש הצוואר והחזה ולאחר כחצי שעה הכנסתי אותו לאמבטיה פושרת. ההבדל שחוויתי בין שימוש בשמן לבין שימוש בתרופות להורדת חום הוא שהתרופות אומנם מורידות את החום מהר אבל הוא גם עולה בחזרה במהירות. לעומת זאת השמן מוריד את החום בהדרגתיות והשפעתו ניכרת לאורך זמן. ולאחר יום אחד של טיפול החום נשבר ולא חזר. תודה לאל.

משחת מוחין עושה פלאים לישבני התינוקות הרכים, המשחה מרפאת פריחות ואדמומיות ומגינה על עורם העדין.

שימוש במוחין אדום נפלא להרגעה וריפוי של פריחות קלות שמופיעות אצל תינוקות משינויי מזג אוויר או אלרגיה מפרחים למיניהם.

לפני מספר חודשים חבר יקר זכה להתחתן ובמהלך חגיגות החתונה נכווה בידו מזיקוק, ביקשו מאיתנו את משחת המוחין ולאחר מריחה בערב , בבוקר כבר לא היה זכר לשלפוחית הגדולה שהייתה במקום הכווייה.. והמקום נרפא במהירות וללא צלקת.

שמן מוחין נפלא לכאבי גב ושרירים וגם לפרק מהגוף ימים קשים ( :

רפואות מוחין נפלאות למניעה וריפוי כל מיני חולאים ומכאובים ולחיזוק הגוף.

מומלץ בחום רב לכל ישראל החפצים באמת ואיכות חיים.
באהבה רבה, טל

המשיכו לקרוא

שיתוף בחוויית ההחלמה וההתחזקות- לאחר הריון

ב"ה
אין מילים שיכולות להביע התרגשות כשהגוף שוב מתחיל לפעול כהילוכו הטבעי..
זה התחיל מהריון חוץ רחמי , קיבלתי זריקה להפסקת ההריון ומאז משהו השתבש.. חודשים ארוכים של חולשה וכבדות מערכת העיכול והמחזור לא תיפקדו כהרגלן והתבלגנו הכל הפך למשהו מעורבל ולא נעים בלשון המעטה הרגשתי שאיני מכירה את גופי… ניסיתי כל כך הרבה דברים ושום דבר לא עזר כאבים משוטטים מאיזור לאיזור כשהאחד נרגע אחר תופס את מקומו.. עוד ועוד וכוחותיי כלים ואני נגמרת והדאגה מתגברת. ואני צריכה כוח ושמחה לילדיי הקטנים..עד מתי ריבונו של עולם? כבר לא היה לי אוויר. תודה לאל לערב ילין בכי ולבוקר רינה, זיכה אותי לישועה…סופסוף רפואה. חזרתי  לדודי. קיבלתי ברכה ושמן למריחה  וגם עצה טובה (הוא הנחה אותי באילו מקומות למרוח ולטפל) . ואיני נסחפת וגם לא מגזימה למחרת התעוררתי למציאות חדשההאוויר חזר לריאותיי .. בעזרת בעלי היקר אני מתמידה בטיפולים עם השמן והשינוי ניכר מיום ליום הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין מערכת העיכול מתייצבת ומשתפרת מיום ליום. מחילה מכבודכם – המחזור חוזר לטבעיותו אזור הבטן שהיה רגיש מאוד למגע נרגע, תודה לאל יש מקום לאור לשמחה להתחזקות לציפייה.. אני מתעלמת מהבושה שלא כדרכי כי קרוב לודאי שיש עוד אנשים כואבים בעמנו לצערי.. ואני מייחלת שכולם ידעו שיש כתובת למכאובם וחוליים ועל כן אני שופכת במקום זה את חוויית ההתרפאות בהתהוותה בעודי נרגשת ושמחה על החסד הנפלא שהגיע ממרום מתנה נפלאה לשנה החדשה. זוהי רפואת אמת וכולי תקווה לישועה ורפואה שלמה לכל חולי עמך.
תודה לך ( :  טל.

המשיכו לקרוא

ב"ה
ממעמקי גלות טירוף ושיגעון
הצילני ה' הטוב ופתח לי פתח לנוס על נפשי ונשמתי לפני אבדון
הכרתי את ספריך דודי יקר לפני כ 8 שנים מרפא עץ חיים ומלך הספרים היו שטיח מעופף לנשמה אבודה שבזה העולם לא הכירה את בוראה, את הכרותי עם שני הספרים האלו אני זוכרת בבירור והתרגשות, שפתחתי את מלך הספרים על חוף הים זו הייתה עדיין שעת אור והתחלתי את הספר לא יכלתי להפסיק גמעתי את המילים כאדם צמא למים, הזמן חלף והשמש כבר שקעה, החשיך אך אור מילא את נשמתי ובאותו ערב סיימתי את הספר. הייתי שונה הייתי המומה וידעתי שאיני יכולה לחזור להלך חיי הקודמים כי יש אלוה ממעל..
הכרותי עם הספר מרפא עץ חיים הייתה חווית לילה שנמשכה עד הזריחה לקרוא בספר הזה היה בתחילתו מסע לימוד נפלא ללמוד את עצמי מאין באתי ומי אני ומה יש לשנות בדרכי כדי לשוב לתיקוני ולשמח את בוראי. והוא מלווה אותי כל הימים הוא כמצפן בעיקר כשאני הולכת לאיבוד בתוך הבלי העולם וגם בשעות קשות שביליתי בבית החולים הייתי בתהילים ובספר מרפא עץ חיים וזה היה לי כמפתח פותח פתח לשער ביטחון ונחמה ועוטף אותי בתקווה זה היה הדבר שהכי הרגיע אותי בזו התקופה של פחד וחרדה ספרים של קדושה.
הספר מוחין מסע משכר חושים כה נעים להמשיך ולהמשיך לשוט על גלי המילים המתוקות וגם התוכחות עד שהעיניים נעצמות…מעורר בי רצון להיולד מחדש להיות טהורה וזכה טבעית וטובה להתקרב ולקרב שכינה וגאולה למרוד ולנפץ קליפות אשליות של עולם דימיונות מכוערים, להשתחרר מכבלי גלות ומועקות, להחיש ולשוב לעולם של טוב של קדושה של אהבת אחים של תפילת תמימים של יופי וייחודיות נשמות חופשיות.
יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו והידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת מחזק רוח נשברה.
נכתב בספר הנביא עמוס: "הנה ימים באים נאם אדני יהוה והשלחתי רעב בארץ לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמע את דברי יהוה "
הזמנים הללו כאן ועכשיו..הרעב כבד עד כדי כאב לדברי אמת צרופה אמת שנשכחה לדרך ה' העתיקה המתוקה הרוחנית הנפלאה אליה אני כה כמהה ומתוך כל המהומה של גלות טרופה זכיתי בספרים לאי מבטחים ושלווה בו אני מרווה את נשמתי מים מתוקים של מילות אמת ואהבה המחזקות רוחי אלי תיקון עצמי ואהבה לבוראי ועמי וציפייה לגאולה.

אם לספריו של דוד ברוך לא נחשפתם אז הגיעה העת, בזמנים אלו שהמציאות איבדה כל הגיון ואנו ישראל בבלבול צרה ומועקה מתעצמת, יש אמת אינסופית בתוכנו שרבות וקשות עמלו להסתירה מעימנו.  כמה מחזרת הידיעה שהרצון הטוב שקיים בכולנו לעולם מתוקן מגיע משורש אמת.  אני עברתי אינספור תקופות קשות וטובות עליות וירידות ובסופו של דבר אני תמיד חוזרת הביתה – אל הספרים הנפלאים הללו..בעיתות של חולי וצרה הספר מרפא עץ חיים היא עוטף ומכוון כאילו פותח שער ביטחון ונחמה. והמעשיה מלך הספרים היתה נקודת אל חזור בראשית דרכי החדשה כחוזרת בתשובה סחפה אותי הרחק הרחק אל עונג רוחני נפלא שבסופו נותרתי המומה ושונה.

תודה רבה רבה לאל ולך

טל לוי

המשיכו לקרוא

המלצות ממשפחת קלמוביץ:

 ✡ רפואות מוחין - ריפוי לקורונה - מוחין ערק:

בספטמבר 2020 חלתה משפחתנו בקורונה. אני ואשתי ואחד הילדים חלינו במחלה.  חשנו ברע והופיע התסמינים של חום, שיעול יבש וקשה, לחץ וכאבים בחזה עד מצב של קושי בנשימה עמוקה ובהרדמות, כאבי ראש, כאבי שרירים, חוסר טעם וריח, יציאות רכות ועיפויות רבות. 

לאחר כשבוע וחצי, באזור ראש השנה, חבר הביא לי מוחין ערק מרפואותיו של דוד ברוך.   החבר המליץ לי לשתות ערק מוחין בתם חם.  אני לא מורגל לאכוהול ולא רגיל בשתיה, אך בעקבות המצב הייתי מוכן לנסות. שתיתי את הערק, ההרגשה היתה טובה, במיידית הרגשתי בהבדל, הרגשתי שזה מנקה אותי, מקל על הנשימה, משהו השתחרר,  המשכתי כך כל ערב, התקפות השיעול הנוראיות תוך יומיים שלושה כבר לא היו. גם החום נעלם, חוש הטעם חזר, והתרפאתי מהמחלה. אומנם היו עוד תסמיני עייפויות … אך את עיקר המחלה הקשה עברתי.

אשתי מרחה בהתחלה את הערק על החזה, תחילה לא הרגישה 'משהו מיוחד' אך כן שמה לב כי הנשימות שלה נהפכו רגועות וארוכות יותר.  היה לה כאב חזק בבית החזה (במרכז הצלעות התחתונות)  נקודה מאוד כואבת שהקשתה על הנשימה. לאחר המריחה הרגישה הקלה,  הכאב החד התעמעם ונשימות הפכו לעמוקות ונינוחות יותר.   לאחר 3 לילות כבר היה שיפור משמעותי במצבה, השיעול כמעט ונעלם והלחץ והכאבים בחזה הופחתו משמעותית עד שנעלמו כלא היו.. כשהיא ראתה שזה עוזר שמה כמה טיפות מעטות בתה חם להקלה נוספת.  כחודשיים לאחר מכן המשיכה למרוח וזה הקל כל פעם עד שהכאב נעלם.

מרחנו את הרפואה גם על הילד, ולדבריו הוא הרגיש ש'דברים יוצאים לו מהגוף', הרגשה של הקלה וריפוי, היה לו שיעול 'סטרידור'- שיעול יבש ומחוספס, המריחה הקלה לו, משהו השתחרר, ומכאן והלאה הוא בעצמו ביקש למרוח לו להקלה, תוך כמה ימים של מריחות השיעול נעלם ולא חזר.  

בנוסף לילד יש בעיות שינה ומתקשה להרדם, מוטרד וטוען שהוא 'לא עייף' על אף השעה המאוחרת. אשתי מרחה לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שהיא מעסה את המקום.

הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף.  מאז היא מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה ומבקש כל ערב וגם 'בעיה' זו נפתרה.

כשבועיים לאחר השימוש בערק החלמנו מהמחלה, הקשיים הנשימתיים והשיעולים הסתיימו והחלנו לחזור לחיינו . העייפויות נמשכו כשבועיים נוספים עד שהחלמנו גם מזה,

גם היום אני שותה מדי פעם כוסית, ההרגשה טובה, ערק שהוא מאוד טעים ומרגישים איך הוא עוזר לניקוי דרכי הנשימה, מנקה מה'סיגריות', מקל בשיעול ובהוצאת הליחה מהגוף ועוזר לניקויו.

ב"ה הערק עזר לנו מאוד לצאת מהמחלה הנוראית הזאת ללא סיבוכים נוספים, הקל לנו מאוד ועזר לנו להרפא מהמחלה, תוך כמה ימים מאז שהתחלנו. 

במיוחד בתקופה זאת שאין רפואה נמצאת למחלה ועל כך תודתינו והמלצתנו, בתקוה שעוד אנשים יוכלו להעזר ולהרפא מהקורנה.

ממליצים בחום רב.  ארז ואירית קלמוביץ

המשיכו לקרוא

שם: אירית

בספטמבר 2020 חליתי בקורנה והחלו כאבים בחזה, לחץ ושיעול התקשתי לנשום נשימות עמוקות ולהירדם.

מרחתי את הערק מוחין, תחילה לא הרגשתי "משהו מיוחד" אך שמתי לב כי הנשימות שלי רגועות, ארוכות יותר.

אחרי 3 לילות כבר היה שיפור משמעותי במצבי השיעול כמעט ונעלם, הלחץ והכאב בחזה הופחתו משמעותית.

תודה רבה, בהחלט ממליצה.

המשיכו לקרוא

שם: אירית

בתקופת הקורונה בני בן ה11 התקשה להירדם, היה מוטרד טען שהוא "לא עייף" על אף השעה המאוחרת.

אחרי שבעצמי התנסתי במוחין ערק החלטתי למרוח לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שאני מעסה את המקום. הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף..כבר כמה שבועות שאני מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה.

המשיכו לקרוא

שם: אירית

חייבת שוב לברך ולהודות על הערק הבריאותי.

בן ה11 סובל מכאבי בטן ומתח כללי אחרי שחלה בקורונה לפני כחודש וחצי אני מורחת לו על הבטן ומעסה ובמקביל גם בעין השלישית, הילד נרגע ומדווח על הקלה בכאבי בטן. מציינת שהוא ממש מבקש וסומך על הערק כל ערב לאחרונה.

המשיכו לקרוא

שם: ארז

משתף שאני משתמש בערק כל ערב בשתיה עם תה כפי שהומלץ לי ואני מרגיש הקלה בתחושה הכללית .כמו נקיון בגוף :-). הערק עזר לי ולמשפחתי כשחלינו בקורונה . אשמח לדעת האם יש דרך לפדות ולהודות לך על הערק.

המשיכו לקרוא

המלצות ממשפחת רטנר:

מוחין אדום- עזרה ראשונה לכאבי שיניים לילדה :

אנחנו נמצאים באזור יער בן שמן, עושים חגיגת יום הולדת לילדים, לפני הסגר המתקרב, הכל כבר מוכן, האורחים מתחילים להגיע, ואז הילדה מתלוננת על שן מתנדנדת וכאבי שיניים חזקים. אנו מרגישים איך כל הארוע 'מתקלקל'.  למזלי בעלי נזכר שיש לו 'מוחין אדום' באוטו 'לכל ארוע' שלא יהיה, אנו למודי נסיון בעזרתו בנושאי כאבי שיניים, חתכים ופצעים ומעולה כעזרה ראשונה למגוון של בעיות.   בעלי שם מעט על נייר סופג והצמיד לשן,  נראה שעזר מעט אך לא עברו 10 דקות והילדה שוב בכאבי ועם דמעות. הפעם שמנו הרבה יותר על הנייר הסופר, ושוב הצמדה לשן המתנדנדת הכואבת למשך כדקה שתיים.  מאז כבר לא שמענו את הילדה. נעלם כלא היה. הארוע ניצל . ברוך השם שיש 'מוחין אדום' ותודה רבה למרפא האומן.

רונן

25.12.20

המשיכו לקרוא

שמן לעזרה בכאבי גב.

כאבי גב תחתון מלווים אותי כבר מעל ל-10 שנים, מאז אותה זמן שהרמתי כמה ארגזים כבדים במעבר דירה והרגשתי איך כל החוליות בגב נמתחות וחוזרות למקומן במכה. מאז ומדי פעם פוקדים אותי כאבי גב קשים באזור הגב התחתון במיוחד לאחר התאמצות או תנועה לא נכונה.   הדרך העיקרית בה אני מטפל בכל פעם- מורח שמן מוחין על הגב מהחוליות החוצה ומדביק כרית חמה כפי שהורה דודי המטפל.  השמן נספג בגוף ומרגישים את השיפור בתנועה, מה שמאפשר לי 'לעמוד על הרגלים במהרה. ולהמשיך בחיי עם מוגבלות קלה בלבד וכך זה משתפר כל יום עד חזרה למצב תקין. הרבה יותר טבעי ובריא משאר המוצרים וניכר השיפור לא הרגשות לא טבעיות לגוף.  שמן- שאין כדוגמתו. 

המשיכו לקרוא

פצעים וחתכים.

כמו כל הילדים, גם ילדינו נפצעים ונחתכים בתעלוליהם.   כשזה בעלי מטפל בילדים בשני מוצרי מוחין- השמן והאדום. בהתחלה עם המוחין אדום שמצוין לחטא- והכי חשוב לחטא שלא יהיו זיהומים כשיש חתכים (זה החשש העיקרי) אומנם זה מעט שורף בהתחלה (במוצר יש גם אלכוהול) אך הכאב נעלם די מהר במיוחד לאחר מריחת מוחין שמן וחבישה עם פלסטר\תחבושת על פי הנושא. מה שגם גורים לחיטוי וגם גורם לריפוי. יש לציין שמריחת השמן אינה כואבת וטובה גם במקרה של דימום שלא נפסק, מורחים שמן על רטיה כלשהי, מצמידים לחתך עם הפעלת לחץ קל, והדימום נפסק.

רונן ומארינה רטנר

המשיכו לקרוא

משחה- לשמירה וטיפול בפצעי טיטול של התינוק.

כשהילדים קטנים, ויש צריבות באזור הטוסיק של התינוק- התרופה המגנה הטובה ביותר היא מוחין משחה, וזאת לאחר ניסוי של מספר מוצרים. היא גם מגינה בצורה טובה מאוד על הטוסיק של התינוק וגם אם מופיעים צרבי שתן והאדמומיות ניכרת- זה מרגיע את האזור ולאחר זמן לא רב רואים את ההבדל.  חשוב מאוד לטיפול יומיומי לשמירה והגנה, הרבה בעיות וסבל נחסכו לנו ב"ה בזכות המוחין משחה ויבורך המרפא. רונן

המשיכו לקרוא

מוחין אדום -כאבי אזניים לילד

צהרי שישי, אנו הולכים לחגיגה משפחתית ובני אשרי, מתחיל להתלונן בדלת שכואב לו קצת האוזניים, במהלך השעות שלאחר מכן הכאבים מתחזקים והילד בדמעות, מחליטים לסיים את הביקור וחוזרים לבית, מיד שם לו כמה טיפות של אדום ולאחר מכן צמר גפן עם מוחין שמן, כבר לאחר 2 דקות הילד מפסיק לבכות, בשעות שלאחר מכן עוד 2 טיפולים כאלו והמצב רק הולך ומשתפר עד שהילד נרדם. בבוקר כבר לא היה כלום ברוך השם.

רונן רטנר . י תמוז התש"פ

המשיכו לקרוא

מוחין ערק- רפואה מצהבת ולכל רפואות מוחין.

לפני כעשור כשחזרתי לארץ לאחר טיול בחו"ל ונדבקתי במחלת הצהבת, חיפשתי תרופה למחלה. הלכתי לרופא משפחה, הוא 'בישר לי' שחליתי בצהבת ואין מה לעשות בשלב זה- 'זה יעבור מעצמו לאחר חודש חודשיים', הייתי צהוב  בכל גופי ועקב ההרגשה הרעה לא יכולתי להשלים עם המצב.

לאחר מספר ימים הגעתי לדוד ברוך- הוא הביט בי, אבחן את המחלה ונתן לי לשתות ערק מיוחד שעשה באומרו ש'יהיה בסדר. לא נהגתי לשתות משקאות חריפים והשתיה עצמה בכלל לא עשתה לי טוב. בכל אופן שתיתי את 'רפואת הערק'. אכן הרגשה טובה ללא 'שכרון חושים' וללא כאבי ראש ביום למחרת – פשוט הרגשה נעימה לאורך כל הדרך.  לאחר יום-יומיים קרה נס. כל הצהוב נעלם כלא היה. חזרתי לצבעי ולבריאותי.

מאז אינני נוהג להשתמש כלל ב'תרופות המצויות'. באם יש צינון אני שם מוחין ערק או אדום- וזה עובר, באם אני נפצע יש את מוחין משחה לכאבי אוזניים ושיניים יש אדום ושמן כהבראה לכל בעיות העור- לכל כאב וחולי יש פתרון, הכל נקי על בסיס טבעי תודה לאל.

מעבר לרפואות ה'גופניות' כמובן כל הידע והספרים מעשירים את הדעה ומלמדים את דרך אמת הרפואה הפנימית השורשית של עם ישראל, שבה שורש הבעיה וכל זאת מעביר דוד על בסיס התורה והמידות בצורה מדויקת ונפלאה שאין למצוא בימינו. כל מלה במקומה כל ענין מסודר ומועבר ישירות לנשמה בשפה עברית מתוקנת וברורה לימינו ללא רבב.

למדתי כי רפואת הנפש והגוף ממסורת תורתנו מצויה אך לא רווחת בעמנו- אני ממליץ בחום רב להתחבר לכלל הרפואות- הנפשיות והגופניות – ואלו מוצגות באתר.

חזק וברוך

המנסה וילך בדרך תיקון המידות- יזכה.

בהצלחה ובברכה

רונן.ר

המשיכו לקרוא

ספרי מופת- ספרות גאולה- ספרי מסורת אמת קבלה נדירים

עם הספר- חייב להכיר את ספריו של דוד ברוך שהם יצירת מופת בתרבות ישראל.

השפה מדוייקת להפליא, מחורזת וברורה לדורנו, האמת השורשית מתגלה בין האותיות, ככל שאתה מעמיק אתה מגלה עוד ועוד סודות- תורת אמת שאין לה סוף.

הכל שרוז בתוך מעשיות מדהימות, המשלת משלים, עם תיאור נוף ומפגשים מדהימים, חריזה שאין כדוגמתה בעברית שנראה כי התבלבלה.  מדבר, מראה נוצצת אורות, מחזה החיים, מלך הספרים, שירת היחוד…- תענוגים רוחניים באוצר הספרים.

העומקים והסודות בכלל הספרים ובמיוחד בספר מזור השכינה – ספר שהוא אוצר לתרבות היהודית שמרכז את חכמת הסוד והקבלה ברמה שעדיין לא נוצרה . הכל בעברית ללא שפות גלות, מסודר ומקובץ באיכות ודיקדוק שאין כדוגמתו.

הרוח החופשית, יצירות אומנות של אומן ללא פשרות, גם תוכחות חזקות לתיקון הנשמה כידוע בעמנו ושגור בתורתנו הקדושה, מתאגד לתיקון המידות ודרכי החיים למען גאולה בארצנו הקדושה.

בשלוש מילים 'אין דברים כאלה'.

למי שיזכה- מומלץ בחום לכל מי שחפצה נפשו בספרות איכותית, מעניינת ועדכנית, ולחוות גאולה על פי מסורת ישראל והקבלה העתיקה.

שא ברכת שכינה . רונן רטנר

המשיכו לקרוא