מוחין שמן

למריחה ולשתיה. לזיכוך הגוף מקליפות ומטומאה. ✡ מעולה לטיפולי הבראה לכל אזורי הגוף. ✡ טוב לפגעי עור, לצחצוח שיניים ולטיפולי אוזניים. ✡ לשתייה לבעיות פנימיות ולחיזוק הגוף, לגום מעט מדי פעם ✡ לא למגע בעיניים ✡ טוב לעיסויי הרגעה ולטיפוח רפואי. מעולה לשיקום איברים. ✡ לגיגית רפואית – מהל טיפות מעטות באמבט ✡ לטיפול יום יומי, עיסוי לפני המקלחת והמשך העיסוי בזרם מים חמים ✡ לערבב היטב לפני השימוש ולעסות אהבה את אזור הבעיה או הכאב עד להספגות השמן בעור, מומלץ עיסוי ארוך ועמוק. יש להצמיד לאחר העיסוי בקבוק מים חמים או מטלית חמה לאזור הבעיה. יש לחזור על הפעולה כפי הצורך והמקרה. מומלץ לפחות פעמיים ביום. ✡ יש להקפיד במיוחד במריחת עמוד השדרה ובמיוחד באזור המקביל לבעיה בגוף. לבעיות ראש יש לעסות היטב את המצח הרקות והעורף או את הראש כולו. לבעיות גוף יש לעסות את אזור הגב והבטן ולהקפיד בעמוד השדרה. לבעיות גב יש לעסות את עמוד השדרה והגב כולו ולהקפיד באזורי הבעיה והכאב. לבעיות רגליים ואזור הרביה עסה את אזור הבעיה ואת עמוד השדרה התחתון. לבעיות רגליים יש להקפיד בעיסוי ברך ועקב. לבעיות ידיים יש להקפיד בעיסוי כתף ומרפק. לטיפול בגוף לאחר ניתוחים, לתקופת המחזור ולפני ואחרי הלידה. לחבלות בגוף ולעצירת הדם מרח היטב והצמד תחבושת.

המלצות על מוחין שמן:

רוצה לשתף אותכם בריפוי שחוויתי מהשמן המבורך ע"י דוד ברוך..אחותי המליצה לי על השמן ,
היה לי פצע חיצוני בראשי שהלך וצמח והכאיב לי מאוד , הפצע גדל וכאב ולאחר זמן מה התמוסס ונעלם ,,עברו מס' ימים והפצע החל לצמוח מחדש והרגשתי את הכאב , באותו זמן אחותי הגיעה אלי ושמעה את החשש שלי מהצמיחה המחודשת של הפצע והכאב שמתווסף אליו והציעה למרוח מעליו את השמן..היא מרחה לי את השמן , ובאותה שניה הרגשתי זרם ותחושה שהפצע מתמוסס ,
ידעתי שמשהו טוב עומד לקרות, הייתה לי אמונה ואכן הפצע נעלם..למחרת כבר לא היה לי פצע.והייתי בהלם , הייתיבטוחה שאני צריכה ללכת לרופאים והיו לי חששות, מאז עברו מס' שבועות והוא לא מופיע ולא צומח , כשהיה ברור לי שתהליך הצמיחה שלו מתחדש ואיתו הכאב. ת ו ד ה .

כמו כן היו לי כאבים מס' חודשים בגב , הכאבים כנראה היו מכדורי שומן שהיו לי בצד הגב, הרופא אמר שיתכן שכדורי השומן האלה לוחצים לי על העצבים. מרחתי על הגב שלי מהשמן המבורך, תוך שבוע ימים נעלמו כדורי השומן והכאבים בגב.

בנוסף קרה מקרה לבת של אחותי שנשרטה קשות מכלי חד שהשאיר עליה שריטה מאוד עמוקה, אחותי חששה מאוד שתישאר צלקת מכוערת, היא מרחה על ביתה את השמן בחלק מהשריטה ,, בחלק השני הניחה משחה אנטיביוטית…מייד אפשר היה להבחין בשריטה שנרגעה בחלק שנמרח השמן…יותר מאוחר מרחה על כל השריטה את השמן…הילדה התעוררה באמצע הלילה והחלה להתלונן שהשריטה מאוד מגרדת לה…וזה היה סימן טוב לריפוי מאוד זריז . ואכן …לא נשארה צלקת …אלה פס ממש עדין ..בצבע לבן…שבטוח שעוד מעט זמן גם הוא יעלם .. והכל תודות לשמן.

אוסנת

המשיכו לקרוא

מוחין שמן- כאבי גב

״.במשך שנים סבלתי מבעיות גב שהגבילו אותי מאוד בעבודתי ובכלל בהתנהלות היום יומית. הכאבים היו חזקים עד כדי שנאלצתי לשכב כדי להרגיע את הכאב והוא היה חוזר חזור ושוב. כשהכרתי את השמן מוחין והתחלתי לטפל במקומות הכואבים ע״י עיסוי עם השמן וחימום המקום,ההקלה הייתה מהירה ויכולתי לקיים את שיגרת חיי שוב ,לעבוד ולהתנהל רגיל

הרפואה הכי יעילה שהכרתי, ועלייה רצינית באיכות החיים מאז גילוי השמן״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

מוחין שמן ומשחה- כוויות

״ בהכנות לפסח בננו הקטן התיז בשוגג מסיר שומנים חזק על פרצופו, מיד הופיעו שלפוחיות גדולות וכויות קשות על פניו ,דודי טיפל בו ומרח שמן ומשחה על פניו וברך אותו

והכוויות והשלפוחיות נעלמו כלא היו,לא נשארו צלקות וזכר כלשהוא תודה ושבח לבורא עולם.״

הדס ושרון גולנדר

המשיכו לקרוא

שיתוף בחוויית ההחלמה וההתחזקות- לאחר הריון

ב"ה

אין מילים שיכולות להביע התרגשות כשהגוף שוב מתחיל לפעול כהילוכו הטבעי.. זה התחיל מהריון חוץ רחמי , קיבלתי זריקה להפסקת ההריון ומאז משהו השתבש.. חודשים ארוכים של חולשה וכבדות מערכת העיכול והמחזור לא תיפקדו כהרגלן והתבלגנו הכל הפך למשהו מעורבל ולא נעים בלשון המעטה הרגשתי שאיני מכירה את גופי… ניסיתי כל כך הרבה דברים ושום דבר לא עזר כאבים משוטטים מאיזור לאיזור כשהאחד נרגע אחר תופס את מקומו.. עוד ועוד וכוחותיי כלים ואני נגמרת והדאגה מתגברת. ואני צריכה כוח ושמחה לילדיי הקטנים..עד מתי ריבונו של עולם? כבר לא היה לי אוויר. תודה לאל לערב ילין בכי ולבוקר רינה, זיכה אותי לישועה…סופסוף רפואה. חזרתי  לדודי. קיבלתי ברכה ושמן למריחה  וגם עצה טובה (הוא הנחה אותי באילו מקומות למרוח ולטפל) . ואיני נסחפת וגם לא מגזימה למחרת התעוררתי למציאות חדשה! האוויר חזר לריאותיי .. בעזרת בעלי היקר אני מתמידה בטיפולים עם השמן והשינוי ניכר מיום ליום הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין מערכת העיכול מתייצבת ומשתפרת מיום ליום. מחילה מכבודכם – המחזור חוזר לטבעיותו אזור הבטן שהיה רגיש מאוד למגע נרגע, תודה לאל יש מקום לאור לשמחה להתחזקות לציפייה.. אני מתעלמת מהבושה שלא כדרכי כי קרוב לודאי שיש עוד אנשים כואבים בעמנו לצערי.. ואני מייחלת שכולם ידעו שיש כתובת למכאובם וחוליים ועל כן אני שופכת במקום זה את חוויית ההתרפאות בהתהוותה בעודי נרגשת ושמחה על החסד הנפלא שהגיע ממרום מתנה נפלאה לשנה החדשה. זוהי רפואת אמת וכולי תקווה לישועה ורפואה שלמה לכל חולי עמך.

תודה לך ( :  טל.

המשיכו לקרוא