מוֹחִין עָרָק בְּרִיאוּתִי

ערק  מתובלן  לשתיה  ולמריחה,  משקה  מרומם

שהוא  גם  רפואי  ובריא  לגוף  וטוב  לזיכוכו.

טוב   כמחטא   ומרענן.    טוב    למעשנים-

לניקוי הפה ודרכי הנשימה. לבעיות חורף-

טוב בתה חם כפי הצורך. לילדים-מידה של

כפית בערך, בבקבוק או בכוס. תוסף לתה חם,

מים  או  מיץ   – למבוגר  כוסית  ולילד  כפית.

חידוש  מהפכני  בעולם  המשקאות  –  לאוהבי

השתיה   משקה   טבעי

ונקי למצב רוח

ענקי

לבעיות

 שינה-

לאנשים מסויימים עוזר להרדם.

אין   לערבב    במשקאות    חריפים

אסור בשימוש במקביל לתרופות רפואיות.

אין   להגזים    בשתיה.  לא    למגע   בעיניים.

המלצות על מוחין ערק בריאותי:

רפואות מוחין – ריפוי לקורונה – מוחין ערק:

בספטמבר 2020 חלתה משפחתנו בקורונה. אני ואשתי ואחד הילדים חלינו במחלה.  חשנו ברע והופיע התסמינים של חום, שיעול יבש וקשה, לחץ וכאבים בחזה עד מצב של קושי בנשימה עמוקה ובהרדמות, כאבי ראש, כאבי שרירים, חוסר טעם וריח, יציאות רכות ועיפויות רבות. 

לאחר כשבוע וחצי, באזור ראש השנה, חבר הביא לי מוחין ערק מרפואותיו של דוד ברוך.   החבר המליץ לי לשתות ערק מוחין בתם חם.  אני לא מורגל לאכוהול ולא רגיל בשתיה, אך בעקבות המצב הייתי מוכן לנסות. שתיתי את הערק, ההרגשה היתה טובה, במיידית הרגשתי בהבדל, הרגשתי שזה מנקה אותי, מקל על הנשימה, משהו השתחרר,  המשכתי כך כל ערב, התקפות השיעול הנוראיות תוך יומיים שלושה כבר לא היו. גם החום נעלם, חוש הטעם חזר, והתרפאתי מהמחלה. אומנם היו עוד תסמיני עייפויות … אך את עיקר המחלה הקשה עברתי.

אשתי מרחה בהתחלה את הערק על החזה, תחילה לא הרגישה 'משהו מיוחד' אך כן שמה לב כי הנשימות שלה נהפכו רגועות וארוכות יותר.  היה לה כאב חזק בבית החזה (במרכז הצלעות התחתונות)  נקודה מאוד כואבת שהקשתה על הנשימה. לאחר המריחה הרגישה הקלה,  הכאב החד התעמעם ונשימות הפכו לעמוקות ונינוחות יותר.   לאחר 3 לילות כבר היה שיפור משמעותי במצבה, השיעול כמעט ונעלם והלחץ והכאבים בחזה הופחתו משמעותית עד שנעלמו כלא היו.. כשהיא ראתה שזה עוזר שמה כמה טיפות מעטות בתה חם להקלה נוספת.  כחודשיים לאחר מכן המשיכה למרוח וזה הקל כל פעם עד שהכאב נעלם.

מרחנו את הרפואה גם על הילד, ולדבריו הוא הרגיש ש'דברים יוצאים לו מהגוף', הרגשה של הקלה וריפוי, היה לו שיעול 'סטרידור'- שיעול יבש ומחוספס, המריחה הקלה לו, משהו השתחרר, ומכאן והלאה הוא בעצמו ביקש למרוח לו להקלה, תוך כמה ימים של מריחות השיעול נעלם ולא חזר.  

בנוסף לילד יש בעיות שינה ומתקשה להרדם, מוטרד וטוען שהוא 'לא עייף' על אף השעה המאוחרת. אשתי מרחה לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שהיא מעסה את המקום.

הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף.  מאז היא מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה ומבקש כל ערב וגם 'בעיה' זו נפתרה.

כשבועיים לאחר השימוש בערק החלמנו מהמחלה, הקשיים הנשימתיים והשיעולים הסתיימו והחלנו לחזור לחיינו . העייפויות נמשכו כשבועיים נוספים עד שהחלמנו גם מזה,

גם היום אני שותה מדי פעם כוסית, ההרגשה טובה, ערק שהוא מאוד טעים ומרגישים איך הוא עוזר לניקוי דרכי הנשימה, מנקה מה'סיגריות', מקל בשיעול ובהוצאת הליחה מהגוף ועוזר לניקויו.

ב"ה הערק עזר לנו מאוד לצאת מהמחלה הנוראית הזאת ללא סיבוכים נוספים, הקל לנו מאוד ועזר לנו להרפא מהמחלה, תוך כמה ימים מאז שהתחלנו. 

במיוחד בתקופה זאת שאין רפואה נמצאת למחלה ועל כך תודתינו והמלצתנו, בתקוה שעוד אנשים יוכלו להעזר ולהרפא מהקורנה.

ממליצים בחום רב.  ארז ואירית קלמוביץ
המשיכו לקרוא

מוחין ערק בריאותי – קלקולי קיבה, בעיות חורף והתקררות, הורדת חום ודלקות.

מוחין ערק- המשקה האלכוהולי הטוב בעולם ללא ספק, והיחיד שעושה פעולות ריפוי כל כך חזקות, אם הייתי צריך לספר אתכל הרפואות שהערק עזר לי הייתי צריך לכתוב ספר ,עזר לי מאוד עם בעיות קיבה בהרעלת קיבה, כמה לגימות וממש מהר הרגשתי יותר טוב והבטן התאזנה, בעיות חורף והתקררות, הערק החזיק אותי שנים בהרי ירושלים הקרים, כף בתה החם והייתי קם בבוקר חדש, בנגיפים של החורף טיפלתי עם הערק אחרי כמה לגימות ומקלחת חמה וההקלה והרפואה באו מהר, שלל מחלות הערק פירק אצלי כולל הורדת חום ודלקות בגוף, הערק ללא ספק צריך להיות התרופה שחייבת להיות בכל בית

בישראל״

שרון גולנדר

המשיכו לקרוא

עזרה לשינה לילד.

בתקופת הקורונה בני בן ה11 התקשה להירדם, היה מוטרד טען שהוא "לא עייף" על אף השעה המאוחרת.
אחרי שבעצמי התנסתי במוחין ערק החלטתי למרוח לו את הערק על "העין השלישית" ובמצח תוך שאני מעסה את המקום.
הורגש מיד שינוי, על פי הילד הוא הרגיש רגוע מאוד, נינוח ועייף. כבר כמה שבועות שאני מורחת לו- הוא לא מוותר על המריחה.

אירית ק. ספטמבר 2020

המשיכו לקרוא

מוחין ערק- רפואה מצהבת ולכל רפואות מוחין.

לפני כעשור כשחזרתי לארץ לאחר טיול בחו"ל ונדבקתי במחלת הצהבת, חיפשתי תרופה למחלה. הלכתי לרופא משפחה, הוא 'בישר לי' שחליתי בצהבת ואין מה לעשות בשלב זה- 'זה יעבור מעצמו לאחר חודש חודשיים', הייתי צהוב  בכל גופי ועקב ההרגשה הרעה לא יכולתי להשלים עם המצב.

לאחר מספר ימים הגעתי לדוד ברוך- הוא הביט בי, אבחן את המחלה ונתן לי לשתות ערק מיוחד שעשה באומרו ש'יהיה בסדר. לא נהגתי לשתות משקאות חריפים והשתיה עצמה בכלל לא עשתה לי טוב. בכל אופן שתיתי את 'רפואת הערק'. אכן הרגשה טובה ללא 'שכרון חושים' וללא כאבי ראש ביום למחרת – פשוט הרגשה נעימה לאורך כל הדרך.  לאחר יום-יומיים קרה נס. כל הצהוב נעלם כלא היה. חזרתי לצבעי ולבריאותי.

מאז אינני נוהג להשתמש כלל ב'תרופות המצויות'. באם יש צינון אני שם מוחין ערק או אדום- וזה עובר, באם אני נפצע יש את מוחין משחה לכאבי אוזניים ושיניים יש אדום ושמן כהבראה לכל בעיות העור- לכל כאב וחולי יש פתרון, הכל נקי על בסיס טבעי תודה לאל.

מעבר לרפואות ה'גופניות' כמובן כל הידע והספרים מעשירים את הדעה ומלמדים את דרך אמת הרפואה הפנימית השורשית של עם ישראל, שבה שורש הבעיה וכל זאת מעביר דוד על בסיס התורה והמידות בצורה מדויקת ונפלאה שאין למצוא בימינו. כל מלה במקומה כל ענין מסודר ומועבר ישירות לנשמה בשפה עברית מתוקנת וברורה לימינו ללא רבב.

למדתי כי רפואת הנפש והגוף ממסורת תורתנו מצויה אך לא רווחת בעמנו- אני ממליץ בחום רב להתחבר לכלל הרפואות- הנפשיות והגופניות – ואלו מוצגות באתר.

חזק וברוך

המנסה וילך בדרך תיקון המידות- יזכה.

בהצלחה ובברכה

רונן.ר

המשיכו לקרוא